Sprzedam pracę maturalną motyw diabła i samotność bohatera r

annakruk90

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam
Mam do sprzedania pracę maturalną, temat :

"Motyw diabła w literaturze i sztuce. Omów sposoby i funkcje ukazywania postaci szatana przez artystów różnych epok"

Temat jest bardzo prosty i ciekawy, łatwo się go nauczyć.


Z tą pracą zdałam maturę ustną na 100%, długość całej prezentacji wynosi ok 13minut.


Wraz z pracą maturalną przesyłam :
*konspekt + plan ramowy wypowiedzi
*bibliografia
*prace maturalną (2 wersje krótsza i dłuższa z muzyką)
*obrazy potrzebne do pracy
*przykładowe pytania

Druga praca to :
"Samotność bohatera romantycznego i człowieka współczesnego. Scharakteryzuj i porównaj je, odwołując się do wybranych utworów literackich romantyzmu i współczesności."
Również zdana na 100%


KONTAKT : annakruk90@gmail.com
Cena 50zł
 

aniolek-e2

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania pracę maturalną

,,Stanisław Wyspiański- artysta wszechstronny. Rozważ przywołując wybrane dzieła literackie i plastyczne tego twórcy.’’

oraz ,,Stanisław Wyspiański- artysta wszechstronny. Dokonaj analizy porównawczej wybranych dzieł literackich i plastycznych tego twórcy.’’

Moja praca bardzo podobała się komisji egzaminacyjnej, otrzymałam 100%. Jeśli masz pokrewny temat, mogę przekształcić pracę tak, aby do niego pasowała. Dołączam bibliografie, ramowy plan wypowiedzi, prezentacje w PowerPoint oraz wszelkie potrzebne materiały. Cena 80zł.

Kontakt gg 7208491, e- mail aniolek-e2@tlen.pl
Gorąco polecam.
 

dorotamatura

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Oferuję napisanie prezentacji maturalnej od podstaw. W skład prezentacji wchodzi konspekt zawierający plan ramowy i bibliografię (literatura podmiotu i przedmiotu), karta cytatów, materiały dodatkowe oraz sama treść pracy. Mam sześcioletnie doświadczenie. Zapraszam serdecznie.

e-mail: praca-mat@wp.pl
gg: 38026317
 

karolazbytka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną pt:

-Żartem, serio, ironicznie. Różne sposoby mówienia o wadach Polaków. Rozważ na wybranych przykładach.
W skład wchodzi: 3,5 str. praca, bibliografia, plan ramowy.

-Omów sposoby funkcjonowania i znaczenie świata fantastycznego na przykładzie wybranych utworów literackich.
W skład wchodzi: 4,5 str. pracy, bibliografia, plan ramowy

Obie prace ocenione na 19 pkt.

Cena jednej pracy: 30 zł.

kontakt: karolaa333@wp.pl
 
Do góry