Sprzedam/kupię prace maturalne

justynaurb93

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną:
"Słowo i nuta, czyli o poezji śpiewanej, rozważ to zagadnienie w oparciu o wybrane przykłady"
w zestawie oczywiście: bibliografia, ramowy plan wypowiedzi (konspekt), wybrane utwory, pytania jakie zadała mi komisja i odpowiedzi na nie i praca
dzięki tej pracy zdałam maturę na 90% i był to najwyższy wynik w mojej grupie

kontakt: justynaurb93@interia.pl
cena: 60 zł
 

natalia1380

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam

Mam do sprzedania pracę maturalną

TEMAT : UCZTY, ZABAWY , BALE W PRZEKAZIE LITERACKIM. DOKONAJ ANALIZY WYBRANYCH PRZYKŁADÓW.

w skład tego wchodzi :

-cala praca

-bibliografia

-plan ramowy

zapraszam serdecznie do kupna

cena do negocjacji

email : natalia1380@wp.pl
 

natalia1380

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam

Mam do sprzedania pracę maturalną pisaną przez nauczycielke polskiego , pisze ona prace od lat

TEMAT : UCZTY, ZABAWY , BALE W PRZEKAZIE LITERACKIM. DOKONAJ ANALIZY WYBRANYCH PRZYKŁADÓW.

w skład tego wchodzi :

-cala praca

-bibliografia

-plan ramowy

zapraszam serdecznie do kupna

cena do negocjacji

email : natalia1380@wp.pl
 

Karuchna

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
SPRZEDAM PRACE MATURALNĄ TEMAT: HOLOCAUST W LITERATURZE I FILMIE.PRZEANALIZUJ I PORÓWNAJ NA WYBRANYCH PRZYKŁADACH. CENA: 50 ZŁ ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ NA GG:4315539 E MAIL: KARA.POP@BUZIACZEK.PL
 

Easy_life

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dzień dobry,

Sprzedam gotową prezentacje maturalną, temat- "Czarny charakter w dziełach literackich różnych epok. Omów funkcje kreacji bohatera negatywnego, odwołując się do wybranych utworów". Dzięki tej pracy maturę ustną z języka polskiego zdałam na 100% (20 pkt/20 pkt). Dodatkowo posiadam trzy wersje tej pracy- wybór którejś z nich pozostawiam zamawiającemu :) Gwarantuję rzetelność, dyskrejcę oraz uczciwość- fragmenty pracy wyślę przed otrzymaniem wpłaty, po zaksięgowaniu pieniędzy wyślę resztę prezentacji maturalnej. Cena-zaledwie 35 złotych.

W skład wchodzi:
- prezentacja maturalna,
- literatura podmiotu i przedmiotu,
- pytania, które zadała mi komisja, wraz z odpowiedziami na nie + moje osobiste sugestie, porady

Dodatkowo- dla chętnych moje osobiste notatki, które pomogły mi przygotować się do ustnej matury z języka polskiego ( za dodatkową opłatą- zaledwie 5 złotych- razem 40 złotych )

Kontakt- prywatna wiadomość, bądź prezentacjamaturalna20@interia.pl
Pisz śmiało o każdej porze
Mój post ma ważność długoterminową, więc nie przejmuj się jeśli odnajdziesz go pół roku od jego dodania.

ZAPRASZAM
 

lady.in.black66

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wielcy kochankowie. Przedstaw kreacje w literaturze i filmie.

Konspekt + prezentacja właściwa + cytaty + pytania, które zadała komisja.
Została oceniona 18/20 pkt

50 zł

lady.in.black66@wp.pl
 

adm.pid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam do sprzedaży profesjonalną, indywidualną pracę maturalną ocenioną przez komisję na maksymalną ilość punktów (20 punktów – 100 %).
Temat prezentacji: Zaprezentuj obraz Boga ukazany w literaturze trzech wybranych epok literackic – na podstawie analizy wybranych utworów.
Co zawiera praca maturalna?
-Konspekt wypowiedzi, wypunktowany wraz z szczegółami. Inaczej plan ramowy wypowiedzi.
-Dokładnie przygotwana, bezbłędna bibliografia (ambitny wybór pozycji).
-Tekst wypowiedzi – 4 strony – 15 minut.
-Prezentacja multimedialna (dodatkowo).
-Osobista pomoc w zrozumieniu tematu, darmowe porady.
-Tabela porównawcza obrazu Boga (Hiob-Kochanowski).
-W formacie pdf jedna z analizowanych książek (Wyznania, św. Augustyn).
-3 pytania, które zadali mi egzaminatorzy.
-Możliwość przesłania notatek (wersja wydrukowana), zapisków pomocny w zrozumieniu tematu.
Koszt całej prezentacji: 150 zł. Możliwość negocjacji.
*oferta nie dotyczy sprzedaży pracy na egzamin, stanowi tylko osobistą pomoc, wzór dla kupującego. Nie biorę odpowiedzialności za sposób jej wykorzystania.
 

kwiford

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam, mam do sprzedania prace maturalna " Literackie portrety bohaterów skazanych na samotność i samotnych z wyboru. Omów temat, odwołując się do wybranych utworów" . Dd prezentacji dołączam plan ramowy, bibliografie, oraz zestaw cytatów. Jesli jestes zainteresowany i masz jakies pytania prosze o kontakt email paulina.b@onet.com.pl
 

mika93

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania pracę maturalną na temat :
JAK DALEJ ŻYĆ? ODPOWIEDZ NA PYTANIE, ANALIZUJĄC UTWORY BOHATERÓW, KTÓRZY DOŚWIADCZYLI OKRUCIEŃSTW II WOJNY ŚWIATOWEJ I PRÓBUJĄ ODBUDOWAĆ ŚWIAT WARTOŚCI.
-praca: 3 strony i troszkę ;)
-bibliografia- literatura podmiotu i przedmiotu,
-konspekt,
-cytaty,
-użyte w pracy także książki spoza kanonu lektur, co jest dodatkowym atutem,
-praca napisana przeze mnie, oceniona na maturze w 2012 na 100% !!!!!!!!
cena do uzgodnienia, gwarantuję uczciwość ;) :)
Zainteresowanych proszę o kontakt : gg: 43662203 :)
 

annakruk90

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam
Mam do sprzedania pracę maturalną, temat :

"Motyw diabła w literaturze i sztuce. Omów sposoby i funkcje ukazywania postaci szatana przez artystów różnych epok"

Temat jest bardzo prosty i ciekawy, łatwo się go nauczyć.


Z tą pracą zdałam maturę ustną na 100%, długość całej prezentacji wynosi ok 13minut.


Wraz z pracą maturalną przesyłam :
*konspekt + plan ramowy wypowiedzi
*bibliografia
*prace maturalną (2 wersje krótsza i dłuższa z muzyką)
*obrazy potrzebne do pracy
*przykładowe pytania

Cena 25zł
Cena nie jest stała - im bliżej do matury 2013, cena rośnie


KONTAKT : annakruk90@gmail.com
 

Attachments

  • Diabel_1.jpg
    Diabel_1.jpg
    90,6 KB · Wyświetleń: 2
  • IMG339.jpg
    IMG339.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 6

annakruk90

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam
Mam do sprzedania pracę maturalną, temat :

"Motyw diabła w literaturze i sztuce. Omów sposoby i funkcje ukazywania postaci szatana przez artystów różnych epok"

Temat jest bardzo prosty i ciekawy, łatwo się go nauczyć.


Z tą pracą zdałam maturę ustną na 100%, długość całej prezentacji wynosi ok 13minut.


Wraz z pracą maturalną przesyłam :
*konspekt + plan ramowy wypowiedzi
*bibliografia
*prace maturalną (2 wersje krótsza i dłuższa z muzyką)
*obrazy potrzebne do pracy
*przykładowe pytania

Cena 25zł
Cena nie jest stała - im bliżej do matury 2013, cena rośnie


KONTAKT : annakruk90@gmail.com
 

Attachments

  • Diabel_1.jpg
    Diabel_1.jpg
    90,6 KB · Wyświetleń: 4
  • IMG339.jpg
    IMG339.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 4

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Temat przeniesiono do odpowiedniego działu.

Warto zaznaczyć, że maksymalna ilość punktów możliwa do zdobycia jedynie na podstawie zakupionego tekstu wynosi 25% - konieczna jest również samodzielna nauka.
 

justyna2

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentacje maturalną cena 80zł.Temat różne aspekty cierpienia w literaturze wybranych epok.Praca jest na 4.5 stron,do niej dołączam bibliografie-literatura przedmiotu i podmiotu,przykładowe pytania komisji,plan ramowy wypowiedzi,cytaty,przed kupnem wysylam fragment pracy.Odpowiedzi na e-mail justyna1437@wp.pl
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
No tyle dostajesz za samą prezentację maksymalnie

dalej punkty za pytania, jak odpowiesz na pytania dochodzą za język, jak nie odpowiesz nie zdajesz proste
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
@up być może, ale w moim przypadku taki schemat wysiada, bo wszystko było maksymalnie spontanicznie (nie licząc bibliografii) i zdane :D
bynajmniej dzięki za info, bo właśnie z tego powodu nie wiedziałam o tym xD
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
O to dokładnie mi chodziło :)
P.S. Z tym podaniem ręki skojarzył mi się taniec Migotki i Muminka xD chyba przez Twoją sygnaturę^^.
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
To mi opisz;) Dokładniej bo mnie zacieekawiłaś;) Oni też szukali pracy?;)

No ja miałam motyw piekła i myślałam, że mi te panie pomdleją tam :D.

Rzoumiem że zrobiłaś im piekło na ziemi:)?:D

Czy tak goraco opowiadałaś?:)

(żartuję ale zdaję sobie sprawę że tak śmielej, jeśli Ci to nie odpowiada to mi napisz, to nie będe:))
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Hmmm nie znam Cię, nie znam Twojego gustu muzycznego, ale z tego co widziałam leciutko -.-.
Tak zrobiłam im piekło na ziemi, najdelikatniejszy był utwór węgierskiego kompozytora, którego nazwisko aktualnie wyleciało mi z głowy i pierwszy obraz, też jakiś średniowieczny. Za to perłą w prezentacji był jeden z obrazów z cyklu Kwiaty Oświęcimia oraz... pewien utwór dark ambientowy, po którego 30 sekundach zobaczyłam blade twarze egzaminatorek xD, żeby je uspokoić dobiłam ich Kaczmarskim i czasami cenzury (piekło dla artystów^^). Bynajmniej jak na całkowity spontan jeśli chodzi o wypowiedź jestem zadowolona z wyniku, jak na mój ścisły mózg to te 85% wydają się cudem^^.
Oni też szukali pracy?
Kto, co, gdzie i dlaczego xD?
(żartuję ale zdaję sobie sprawę że tak śmielej, jeśli Ci to nie odpowiada to mi napisz, to nie będe:))
W zasadzie - wszystko mi jedno. Jedynie kiedy słyszę za dużo pochwał robię się podejrzliwa, a tak to możesz pisać co chcesz^^.

Liczę na relację zwrotną :p.
 
Do góry