Sprzedam Karta graficzna MSI RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC LHR 10 GB

Ramrespl

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2022
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam na sprzedaż 5 kart graficznych MSI RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC LHR 10 GB

Karty są w pełni nowe a sprzedaż odbywa się na stronie Allegro która zapewnia program ochrony kupujących, co najważniejsze moja oferta obecnie jest najtańszą ofertą za rtx 3080.

Cena 4149 zł

MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS OC LHR 10GB GDDR6X
Seria kart VENTUS to produkty, które oferują tylko to co niezbędne do wykonania każdego zadania. MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS OC LHR 10GB GDDR6X wykorzystuje nowatorską architekturę NVIDIA Ampere, aby zapewnić Ci wydajność w grach na najlepszym poziomie. Trzy wentylatory umieszczone w minimalistycznej industrialnej konstrukcji dbają o optymalne temperatury pracy, jednocześnie nadając jej wygląd pasujący do każdej konfiguracji.

Wydajność dzięki architekturze NVIDIA Ampere
Kartę graficzną MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS OC LHR oparto na nowatorskiej, bogatej w nowe technologie architekturze NVIDIA Ampere. To druga generacja układów NVIDIA RTX, która gwarantuje olbrzymi wzrost mocy obliczeniowej. Architektura zapewnia nawet dwukrotnie wyższą przepustowość dzięki drugiej generacji rdzeni RT oraz trzeciej generacji rdzeni Tensor.

Wydajne chłodzenie
Dzięki trzem wentylatorom TORX 3.0, karta MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS OC LHR pracuje stabilnie w kazdej sytuacji. Dwa rodzaje łopatek gwarantują wygenerowanie mocnego strumienia powietrza, który sprawie rozprasza nagromadzone w radiatorze ciepło. To trafia do niego poprzez układ rurek cieplnych przylegających bezpośrednio do GPU. Konstrukcję karty domyka backplate ze szczotkowanego metalu, który usztywnia całą konstrukcję oraz poprawia właściwości pasywnego oddawanie ciepła.

Technologie graficzne Ray Tracing i DLSS
Opracowany przez firmę NVIDIA Ray Tracing pozwala symulować fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.

NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderingu oparta na sztucznej inteligencji. Korzysta z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor oraz potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia, aby zwiększyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu pięknych, ostrych obrazów w grach.

Deep Learning Super Sampling zapewnia także dodatkową wydajność pozwalając zmaksymalizować ustawienia Ray Tracingu i zwiększyć rozdzielczości wyjściowe.

Frames Win Games: zwycięstwo mierzone w milisekundach
Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki, opierając się na układach GPU GeForce RTX z serii 30 oraz monitorach NVIDIA G-SYNC. Dynamicznie redukuje opóźnienia systemowe łącząc optymalizacje układów GPU i gier oraz zapewniając przewagę czasu reakcji.

Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych. Zyskaj potrzebną przewagę prowadząc rozgrywkę przy 144 FPS lub więcej, korzystając z najszybszych kart graficznych opartych na układach NVIDIA GeForce.

Większe możliwości dla streamerów z NVIDIA Broadcast
Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca Twoją gamingową przestrzeń w domowe studio. Wznieś swoje transmisje, rozmowy głosowe i nagrania wideo na wyższy poziom dzięki dźwiękowi i obrazowi ulepszonym przez SI. Zakosztuj błyskawicznej kontroli twórczej dostępnej na wyciągniecie ręki.

Spersonalizuj obraz z kamery internetowej korzystając z opartych na SI efektów i dodając zindywidualizowane tła. Dynamicznie śledź swoje ruchy w czasie rzeczywistym dzięki opcji automatycznego dopasowania obrazu. Eliminuj niepożądany hałas tła za dotknięciem przycisku dzięki funkcji usuwania szumu wykorzystującej SI.

Twórz z prędkością wyobraźni z NVIDIA Studio
Wspierając ambitnych artystów jak i profesjonalistów, platforma NVIDIA Studio turbodoładowuje proces twórczy. Wiodące w branży układy GPU NVIDIA, w połączeniu z wyjątkową technologią dotyczącą sterowników, inspirująco podnoszą wydajność i potencjał aplikacji kreatywnych.

Sterowniki NVIDIA Studio stoją za każdym układem GPU NVIDIA i każdym twórcą. Zespoły testerów i inżynierów wspólnie z twórcami aplikacji kreatywnych nieustannie optymalizują działanie sprzętu NVIDIA z Twoimi ulubionymi aplikacjami kreatywnymi. Edytuj, obrabiaj, projektuj, animuj, wizualizuj i transmituj z prędkością wyobraźni.

Zabezpieczenie LHR - Lite Hash Rate
Ta karta graficzna posiada układ GPU z zaimplementowanym ograniczeniem kopania kryptowalut takich jak Ethereum, znane jako LHR (Lite Hash Rate). To algorytm, który na bieżąco wykrywa obciążenie związane z kopaniem kryptowaluty i blokuje je niezależnie od zainstalowanego sterownika. A co ważne, spadek wydajności podczas wydobywania kryptowalut nie ma wpływu na wydajność karty w grach czy profesjonalnych programach.

Specyfikacja
Seria karty graficznej GeForce RTX z serii 30
Obsługa Ray tracingu Tak
Układ graficzny GeForce RTX 3080
Rodzaj złącza PCIe 4.0 x16
Pamięć 10 GB
Rodzaj pamięci GDDR6X
Szyna pamięci 320 bit
Efektywne taktowanie pamięci 19000 MHz
Taktowanie rdzenia w trybie boost 1740 MHz
Rdzenie CUDA 8704
Typ chłodzenia Aktywne
Liczba wentylatorów 3
Podświetlenie Nie
Rodzaje wyjść HDMI 2.1 - 1 szt. DisplayPort 1.4a - 3 szt. Liczba obsługiwanych monitorów 4
Obsługiwane biblioteki DirectX 12 Ultimate OpenGL 4.6 Złącze zasilania 8 pin - 2 szt.
Rekomendowana moc zasilacza 750 W Pobór mocy 320 W

Długość 305 mm Szerokość 120 mm Wysokość 57 mm Format PCB ATX

Dołączone akcesoria Instrukcja obsługi WspornikGwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC LHR
 
Do góry