spray do uszu

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Spraye do uszu, warto stosować? Jakie będą dobre i dla dzieci i dla dorosłych? Chciałabym kupić coś do wakacyjnej apteczki, boję się infekcji uszu i liczę że taki spray pozwoliłby uchronić uszy przed takimi problemami
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
właśnie myślałam o tym vaxolu, często go używasz?? Żeby woda nie zalegała w uszach to przed kąpielą stosujesz? Jestem ciekawa czy moje dzieciaki dadzą sie do tego sprayu przekonać ale podobno ma fajny aplikato
 

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
czy ten vaxol można także u małych dzieci stosować, małych tzn. rocznych? synkowi ciężko uszy wyczyścić, a zbiera mu się dużo woskowiny i mam wrażenie, że zaczyna gorzej słyszeć
 
W

weteran

Guest
Ja od sprayów do uszu nabawiłem się grzybicy uszu, leczyłem aż 3 lata a wcześniej używałem patyczków i szarego mydła (40lat) i nic się nie działo. Naprawdę polecam te specyfiki a kolega z byłej pracy zaczął leczyć Candidę polskimi specyfikami, miał wiele lat małe plamki które pielęgnował po swojemu i nic się nie działo a gdy skorzystał z porad doktorków, naprzepisywali mu leków to teraz pół pleców już nie ma i to w zaledwie 4 miesiące, tak ślicznie rozkwitło a doktorki na te chwilę ŁAPKI rozkładają! Ludzie, Wy omijajcie apteki i doktorków bo Was wykończą.
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
uzywam Vaxolu u swoich dzieci już jakiś czas, wszystko jest ok, nie mają zaddnych problemów z uszami, skład tego produktu jest krótki i bezpieczny nawet dla maluszków, oliwa ma niskei ryzyko alergii
 
Do góry