Sprawdzenie diety

5476

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Swarzędz
Witam. Mam 197cm wzrostu i ważę 62kg. Czyli mam około 25kg niedowagi...
Kolega z klasy zapisał mi dietę, ćwiczenia na trening mięśni oraz doradził jaką wybrać odżywkę.
A więc z odżywek biorę PVL Mutant Mass (3x dziennie). Chciałbym się was poradzić czy przypisał mi dobrą dietę oraz ewentualnie zapytać o zamienniki, ponieważ niektóre z zapisanych mi nie smakują (w ogóle, aż prawie rzygam podczas jedzenia).
A więc plan dnia:
10:00
Płatki owsiane 100g + 200g mleka
11:00
szklanka mutanta.
12:00
Makaron (brązowy) 100g
Serek wiejski 200g
14:30
Chleb żytni pełnoziarnisty 150g
Makrela wędzona 100g
Popijam mutantem.
16:30
Ryż brązowy 80g
Pierś z kurczaka 100g
17:30-18:30 Trening (co dwa dni)
18:30
60g Carbo
20:00
Chleb pełnoziarnisty 100g
Tuńczyk z puszki 120g
Popijam mutantem.
22:30
Twaróg chudy 100g
Oliwa z oliwek 10ml

Nie mogę za nic wypić oliwy z oliwek, czy to jest obowiązkowe, czy dużo daje? :mruga:
Nienawidzę tuńczyka, co mogę za to zamienić oprócz drogiego łososia i ponownej makreli? Może śledź albo coś?
Twaróg chudy zamieniłem sobie drugim serkiem wiejskim, mam nadzieje że to różnicy nie robi.
Pytanie jeszcze jedno. Na co mogę sobie dodatkowo pozwolić przy stosowaniu diety? Czy np. Ziemniaki do obiadu, surówka z marchwii? Czy jakiś sos do ryżu?
Jak najlepiej siebie zachęcić do jedzenia takich rzeczy... Proszę o odpowiedzi doświadczonych, którzy prawdopodobnie od tego zaczynali dietę na masę.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Słaba ta dieta pierwszy posiłek daj jeszcze z 4jaja, ogólnie chyba mało tego białka bo jak chcesz dobić do tych 90 kg gdzie u Ciebie 100 byłoby ok potrzebujesz ok 200g białka a ja tu tyle nie widzę :mruga: .
Tego mutanta nie polecam ale w twoim przypadku to w sumie pij, ziemniaki jak najbardziej marchew oczywiście tez, żadnych warzyw nie dał ten twój kolega.
Jak nie lubisz oliwy to jedz orzechy.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
To ma Ci nie smakować, tylko ma być skuteczne. Po za tym np tuńczyka nie musisz jeść samego ale możesz sobie go wymieszać np z ryżem i jakieś warzywa do tego. To co Ci kolega napisał to raczej posiłki które należy jeść o konkretnych porach, ale sposób przyrządzenia zależy od Ciebie. Tak samo do piersi z kurczaka, możesz sobie zrobić sałatkę itp. Jak będziesz się trzymał sztywnie tego planu to po kilku dniach Ci to jedzenie zbrzydnie. Codziennie musisz stosować rotacje
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja to uważam, że lepsze od odchudzania jest zdrowe odżywianie. Moja koleżanka dzięki temu, że ograniczyła słodycze i napoje gazowane straciła na wadze. Potem dodatkowo zaczęła jeść regularnie w mniejszych odstępach czasu, mniejsze posiłki i po paru miesiącach była nie do poznania. Z resztą z tego c mi mówiła często zaglądała na http://www.facebook.com/LangsteinerPl i tam szukała porad.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Jolcia, tu chodzi o przytycie a nie odchudzanie.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Nie mowie ze jest zły, jest to gainer nie ukrywając z spora ilością cukru co przy dłuższej kuracji może zaowocować kilkoma cm w pasie. Musisz sam zobaczyć jak zadziała na Ciebie.
Ja wolałbym kopic normalne jedzenie lub białko ew carbo.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Na surowo to strach, 4jajka dziennie to i żółtka możesz jeszcze no chyba ze masz problemy zdrowotne to tylko białko.
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Najprościej by było kupić sobie program dietowy. Może na początek 2 tyg dla wypróbowania a potem może na dłużej jak podejdzie dieta.
Chyba najłatwiej w ten sposób :)
 
Do góry