Sprawdzanie auta przed kupnem

PawelRek

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Planuję zakup auta powyżej 30 tys. zł i chciałbym zapytać Was jak się za to odpowiednio zabrać, aby nie władować się w "gruz" który będzie wymagał ciągłych napraw i generował ogromne koszta. Czy korzystaliście może z pomocy zewnętrznych fachowców, jeśli tak to byłbym wdzięczny za opinie i przede wszystkim czy warto?
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Sam auta nie kupowałem, ale jak robił to ojciec to na oględziny zabierał ze sobą mechanika albo jechał do stacji diagnostycznej na szybki przegląd. Oczywiście trzeba zabulić, ale lepiej wydać 200 niż 30000. Do tego warto sprawdzić VIN.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Stacje diagnostyczne to też śliski temat, ogarnięty handlarz ma pewnie kilka znajomości w niejednej takiej stacji ;) Najlepiej kumpel, który zna się na samochodach.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jest taki kanał na YT Miłośnicy Czterech Kółek. Poszukaj w jego filmach. Objaśnia bardzo rzeczowo na co samemu zwracać uwagę przy zakupie auta oraz jak kupić i nie wpakowac się w koszta.
 

Ziutka54

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2019
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja brałam auto w leasing w firmie i w sumie to oni mi sprawdzili wszystko na miejscu. Znaleźli auto, które sprosta moim oczekiwaniom. Już od kilku lat służy mi niezawodnie, nigdy nie miałam z nim problemu. Do tego bardzo sprawnie przeprowadzili całą procedurę, minimum formalności , najlepsza oferta leasingowa na rynku. Indywidualnie pochodzą do każdego klienta, mają szeroki wybór i żadnych ukrytych kruczków. Polecam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Korzystałam z pomocy Avas, bo to żaden wstyd, zwłaszcza jak nie masz zielonego pojęcia o samochodach. Jeździć potrafię, zatankowac również i to jest na tyle odnośnie mojej znajomości samochodów.
 
Do góry