Sprawa Tymoszenko, a karalność polityków

S

serwor

Guest
Tylko pare milionow znalezli?
To bylo chyba kieszonkowe jej corki?
Ona okradla Ukraincow na 6 miliardow dolarow!
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Tylko pare milionow znalezli?
To bylo chyba kieszonkowe jej corki?
Ona okradla Ukraincow na 6 miliardow dolarow!

Zatem uważasz że trzymałaby te miliony w domu?


Jeszcze dodatkowo dodam ona za te łapówki serwor nie tylko była sądzona
Ona za te łapówki siedziała to później ona milionów się dorobiła
 
S

serwor

Guest
Zatem uważasz że trzymałaby te miliony w domu?

A ty uwazasz ze lewe pieniadze trzyma sie w banku?
Łapowki i inne pieniadze otrzymane niezgodnie z prawem do banku sie nie wplaca.
Mogly to byc tez pieniadze przeznaczone na cele niezgodne z prawem , łapowek nie przelewaz komus na konto tylko dajesz do reki gotówke.

Jeszcze dodatkowo dodam ona za te łapówki serwor nie tylko była sądzona Ona za te łapówki siedziała to później ona milionów się dorobiła

A to mozesz jakos rozwinac bo nie rozumie o co ci tutaj chodzi.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
A ty uwazasz ze lewe pieniadze trzyma sie w banku? Łapowki i inne pieniadze otrzymane niezgodnie z prawem do banku sie nie wplaca. Mogly to byc tez pieniadze przeznaczone na cele niezgodne z prawem , łapowek nie przelewaz komus na konto tylko dajesz do reki gotówke.

Uważam że brudny pieniądze się nie trzyma w domu
Ja bym nie trzymał w domu
Są wiele sposobów żeby je ukrywać

A to mozesz jakos rozwinac bo nie rozumie o co ci tutaj chodzi.

Tu wystąpił mój błąd
Kiedy ona działała w branży energetycznej
Współdziałała z Pawłem Łazarenko
I była również postawiona przed sądem ale nie siedziała
 
S

serwor

Guest
Współdziałała z Pawłem Łazarenko I była również postawiona przed sądem ale nie siedziała

No widzisz wiec recydywa, moim zdaniem to dobrze ze politycy szukaja i znajduja haki na innych politykow.
Dzieki tem,u nie beda czuc sie tak bezkarnie jak u nas i na zachodzie.
Przeciez prezydent Niemiec zl;apany na braniu BEZWROTNYCH POZYCZEK od sponsorow i na korzystaniu z bezplatnych luksusowych wycieczek laskawie zgodzil sie na abdykacje pod warunkiem ze na pozegnanie zrobia mu prywatna defilade wojskowa i ze dostanie oczywiscie wielomilionowa emeryture prezydencka!

A Niemcy to podobno taki porzadny kraj co wiec sie dzieje w takiej Hiszpani czy we Wloszech?!
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dokładnie o to mi chodziło. Mamy przyznam, że patologiczną z punktu prawa sytuacje walki o władze. Inter arma silent leges Nic dziwnego, problem jest czy dla prostego ludu, lepiej kiedy nasi wybrańcy łapią się za tego typu grzeszki, czy rozliczają się jednak ze złodziejstwa. Sytuacja kiedy w walce politycznej można wszystko, ale nie można łamać świetego prawa wybrańców narodu, do uszczyknęcia sobie trochę na lewo, stwarza brak wszelkiej kontroli i zezwolenie na złodziejstwo. Jedynie mogą się zastanawiać,czy jeść dużą łyżką krótko jak prezydent Niemiec, czy małą długo.
To przekonanie, że złodziejstwo jest prawem wybrańców narodu objawiło się też w wypowiedzi byłego ministra sportu, który stwierdzając, że takiemu dobroczyńcy narodu, który zbudował tyle orlików wdzięczny naród nie powinien patrzeć na ręce, nazwał Polskę "dzikim krajem" Wyobraźcie sobie, że zatrudniacie ekipę, żeby wyłożyła wam w domu płytki w łazieńce. Okazuije się, że ekipa opróżiła bez pytania barek, lodówkę, zgineła gdzieś biżuteria. Pytacie się co jest, i dostajecie sodpowiedź, że jesteście dzikusami, za to, że w ogóle pytacie o uszczknięcie tego czy owego, kiedy macie położone płytki. Zresztą krzywo, po terminie i za drogo, ale macie być wdzięczni. Czy to chamstwo, granda, łobuzeria? Nie to demokratyczne stadardy, ktróre się uznaje.
Teraz dzikim krajem jest Ukraina. Dlatego w jaki sposób rozliczyła byłą premier, czy za to, że w ogóle ją rozliczyła?
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Lobo trochę sprawia mi trudność zrozumienia twojej wypowiedzi a przeczytałem aż 6 razy

Czy ty ogólnikowo podszedłeś do sprawy ? (bo ja odniosłem wrażenie że ogólnikowo )

To przekonanie, że złodziejstwo jest prawem wybrańców narodu objawiło się też w wypowiedzi byłego ministra sportu, który stwierdzając, że takiemu dobroczyńcy narodu, który zbudował tyle orlików wdzięczny naród nie powinien patrzeć na ręce, nazwał Polskę "dzikim krajem"

Tu trochę nie wiem o czym mówisz
Czy to któryś z Ukraińskich byłych ministrów sportu nazwał Polskę "dzikiem krajem" ?

Teraz dzikim krajem jest Ukraina. Dlatego w jaki sposób rozliczyła byłą premier, czy za to, że w ogóle ją rozliczyła?

Czy po prostu chciałeś przedstawić pewien pokaz demokracji która występuje teraz na Ukrainie?
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Czy to któryś z Ukraińskich byłych ministrów sportu nazwał Polskę "dzikiem krajem" ?

To polski minister powiedział (minister-przestępca). W Polsce jest większy bałagan niż na Ukrainie bo u nas politycy-złodzieje nie idą do więzienia tylko uciekają sobie na Florydę.
 
S

serwor

Guest
W Polsce jest większy bałagan niż na Ukrainie bo u nas politycy-złodzieje nie idą do więzienia tylko uciekają sobie na Florydę.

Nie uciekaja, wyjezdzaja tylko na pare miesiecy az wszystko sie uspokoi , media znajda nowy temat, potem wracaja i maja sie swietnie.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Tak, mówie o Polskim ministrze sportu Drzewieckim, który to na przykład, przez kilka lat podawał fałszywe oświadczenia majątkowe, zatajając choćby ten słynny dom na Florydzie, a nasza prokuratura umożyła śledztwo, twierdząc, że co prawda kłamał, ale "mógł nie pamiętać, że ma dom na Florydzie". Drzewiecki mógł też pamiętać, że ma ten dom, ponieważ z tamtąd udzielał wywiadów, choćby tego słynnego o "dzikim kraju", ale prokuratura troszkę zawsze przymknie oko na przedstawiciela władzy. A co gdyby nie przymkneła? Pewnie była by dzika. Tak jak mieliśmy agenta Tomka i Sawicką. Agent Tomek to wielki antybohater dla milionów Polaków. Byłby pewnie cichym bohaterem, gdyby dalej rozpracowywał handlarzy narkotyków i żywym towarem, ale nagle ujawnił brudne sprawki posłanki i został zdekonspirowany, przez "bohaterskie" brukowce ku uciesze gawiedzi.
Pocieszeniem jest, że w Polsce też mamy ministra, który poszedł siedzieć trzy lata więzienia. Co więcej miliardów on nie kradł, a sprawa szła o tysiące. Aresztowała go prokuratura jeszcze w czasie rządów jego rodzimego ugrupowania. Przez to nie stał się bohaterem. Nie broniło go własne ugrupowanie, nie broniła go opozycja. I bardzo dobrze. Wg mnie to normalność. Niestety dla większości Polaków "nie ma różnicy"

Fan-fanie sądze, że gdyby Ukraincy nie wybrali takiej pani premier, która ma niewiadomo skąd majątek, i zadzierała już z prawem, to nie byłoby całęj tej szopki. Ideałem byloby, aby istniała tak niezależna prokuratura, która potrafiłaby już wcześniej się do niej dobrać, ale oczywiście rozumiem, że to byłoby cięzkie.. Teraz daliście Janukowyczowi, świetny obiekt do ataku.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Fan-fanie sądze, że gdyby Ukraincy nie wybrali takiej pani premier, która ma niewiadomo skąd majątek, i zadzierała już z prawem, to nie byłoby całęj tej szopki. Ideałem byloby, aby istniała tak niezależna prokuratura, która potrafiłaby już wcześniej się do niej dobrać, ale oczywiście rozumiem, że to byłoby cięzkie.. Teraz daliście Janukowyczowi, świetny obiekt do ataku.

Szczerzy mówiąc ja za Tymoszenką też nie przepadam
Ale ona ma łeb na karku
Kogo Ukraina może wsadzić z łbem na karku właściwie nikogo
Tymoszenko mogłaby spowodować że Ukraina by weszła do unii albo spowodować na Ukrainie rusyfikację
Nie mnie ja uważam że działała by w interesach ukraińskich nakradła już milionów poco jej więcej
Takie mam zdanie
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
W sumie nieźle kombinujesz, ale chyba w praktyce takie myślenie się nie sprawdza, ale o tym dużo by gadać. Jesteście krajem postkomunistycznym, podobnie jak Polska i mamy podobne problemy. Patrząc na kraje postkomunistyczne, (nie licząc tych, które zrobiły dekomunizacje jak Czechy,) to dla nomenklatury rządy skorumpowanej opozycji są tak samo na rękę jak rządy byłych komunistów. W Polsce już spora część ludzi to dostrzegła, być może za późno. Na Węgrzech dostrzegli to i im się udało, jak na razie. Nie wiem jak na Ukrainie.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
W sumie nieźle kombinujesz, ale chyba w praktyce takie myślenie się nie sprawdza, ale o tym dużo by gadać. Jesteście krajem postkomunistycznym, podobnie jak Polska i mamy podobne problemy. Patrząc na kraje postkomunistyczne, (nie licząc tych, które zrobiły dekomunizacje jak Czechy,) to dla nomenklatury rządy skorumpowanej opozycji są tak samo na rękę jak rządy byłych komunistów. W Polsce już spora część ludzi to dostrzegła, być może za późno. Na Węgrzech dostrzegli to i im się udało, jak na razie. Nie wiem jak na Ukrainie.

Na Ukrainie to cienko
Brak pracy, nielegalne zatrudnienie, korupcja zdecydowanie większa niż w Polsce (nielegalnie możesz za forsę zrobić paszport i to nie jest kłopot ci ludzi stoją przed konsulatem Ukraińskim i ci sami proponują)
Jedzenie (zatrucia są największe chyba w całej europie)
Ceny europejski zarobki minimalne
Żarcie jest zlej jakości sprzedają nawet zdechły ryby
Jaka polityka ci ludzie żyją z dnia na dzień
Im w głowie żadna polityka tylko to jak wykarmić rodzinę
A polityka jak polityka ja osobiście chciałem żeby Tymoszenko do władzy doszła
Umie rozmawiać z Rosjanami ma na nich haczyk i potrafi najlepsze warunki dla Ukrainy załatwić
 
S

serwor

Guest
Nie mnie ja uważam że działała by w interesach ukraińskich nakradła już milionów poco jej więcej

Tylko widzisz czlowiekowi nigdy za duzo.
Zalozyciel Apple Steve Jobs mial raka ale dalej pracowal i robil biznes na pracy nieletnich w krajach trzeciego swiata,a po co mu to bylo?
Nigdy nie ma dosc pieniedzy, niewazne ile ich masz.

Umie rozmawiać z Rosjanami ma na nich haczyk i potrafi najlepsze warunki dla Ukrainy załatwić

Zdaje sie ze wlasnie nie umie, za to siedzi w wiezieniu.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Może lubił tę robote Serwor, Natomiast ze skorumpowanymi politykami, to problem polega na tym, że mają wspólników, którzy mają wspólników i ta machina się nie zatrzymuje.

Fan-fan. Słyszałem, że u was jest ogólnie kiepsko. Dodatkowo grozi wam rusyfikacja. Sugeruje Ci tylko, to co zauważyłem w polskiej polityce. Korumpowanie to sposób, na unieszkodliwienie wrogów politycznych.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Zdaje sie ze wlasnie nie umie, za to siedzi w wiezieniu.

Nie zupełnie tu jest dość skomplikowana sprawa
Myślę że ją do paki wsadzili bo Putin znów chciał się dobrać do władzy
A Tymoszenko nie jest głupią babą i żeby uniknąć tego wsadzili ją do paki
 
S

serwor

Guest
Myślę że ją do paki wsadzili bo Putin znów chciał się dobrać do władzy

Putin, czy to czasem nie Rosja?
A Tymoszenko zostala ukarana za machlojki z Rosja?

A co do tego ze juz dosc sie nakradla i ma tyle pieniedzy ze juz nie musi wiecej tego robic, coz kilkanascie lat temu w Polsce ludzie tez tak mysleli ale juz nie mysla.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Putin, czy to czasem nie Rosja?
A Tymoszenko zostala ukarana za machlojki z Rosja?

A co do tego ze juz dosc sie nakradla i ma tyle pieniedzy ze juz nie musi wiecej tego robic, coz kilkanascie lat temu w Polsce ludzie tez tak mysleli ale juz nie mysla.

Serwor sprawa energetyki początek kariery politycznej Tymoszenki
Putin z nią współpracowali oni razem nakradli pieniądze te
Dzięki którym dziś ona jest bogata

Nie mieszaj Rosję z Ukrainą bo politycznie to nie można ich od siebie odrębić
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Nie wiem czy można dać temu wiarę,ale słyszałem że Putin jest najbogatszym człowiekiem na świecie.
Ale jak się słyszy o tych oligarchach rosyjskich to może to jest prawdą. :tongue:
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Nie wiem czy można dać temu wiarę,ale słyszałem że Putin jest najbogatszym człowiekiem na świecie.
Ale jak się słyszy o tych oligarchach rosyjskich to może to jest prawdą. :tongue:

A jak się słyszy o tych aligatorach religijnych
Nieco twoja wypowiedź była dla mnie obraźliwa
Acz kol-wiek nie obrażam się bo sam nie jestem aniołem
 
Do góry