Spotkania które doszły do skutku

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Hmm, będzie z 5-10 spotkań na moim koncie z forumowiczami :D
 

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
Jeszcze z nikim z forum nie miałam okazji się spotkać.
Może kiedyś,czemu nie.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Odnawiam temat, bo jestem ciekawa czy po tylu latach coś się zmieniło ;)
 

stenciu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
31
A może ktoś jest z Warmińsko-Mazurskiego (Elbląg) ;D??
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Dopiero zamierzam się osobiście spotkać na wiosnę z paroma osobami, z którymi zdołałem poznać się na forumowisku i z którymi potrafię się wspaniale dogadać na niemalże każdy nawet spontanicznie rzucony temat, ze względu na to, że wystukana rozmowa na klawiaturze toczona przez szklany ekran z widokiem na świat wirtualny nie przyswaja takich emocji, jak rozmowa przy filiżance kawy, bądź też przy kuflu zimnego piwa dla ochłody, a mało tego można czegoś razem dokonać i miło spędzić czas.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja jeszcze z nikim, a chciałabym poznać kilka osób osobiście, może kiedyś się to uda :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tyle czasu test to forum i jeszcze nikt (oprócz mnie :p) nie spotkał się z nikim?
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
użytkownicy z Kutna, Łodzi, Szczecina bądź okolic są aktywni na forum? ;)
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
ja sie z nikim z forum nie spotkalem w realu i chyba sie na to nie zanosi...

(tylko czlowiek pracuje i pracuje i na nic czasu...)

;(


a na takich spotkaniach to jednak sadze, ze po paru minutach watek sie urywa i nie ma o czym wiecej gadac... (choc kto wie...)

:szuka:
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Po tak długim czasie nieobecności byłem ciekaw, czy coś się zmieniło względem jakiegoś spotkania np. w Łodzi, albo w innym miejscu - takie ogólne spotkanie o zasięgu międzymiastowym (to by było dość ciekawe ;)) ale widzę, że... czegoś takiego chyba nie było jeszcze i nie tylko ja się jeszcze z nikim nie spotkałem z forum, a jestem w większości. W sumie trzeba sobie odpowiednio dobierać znajomości, raczej nic na gwałt, bo to przecież nie na tym rzecz polega, forum ma być środkiem sprzyjającym zapoznaniu kogoś z kim można poprowadzić jakąś ciekawą/rozrywkową rozmowę :) a nie głównym celem zabawy w "headhunter'a" :p

Witam ponownie po tak długiej przerwie zapewne pojawię się w kilku tematach na forum, zimowe wieczory temu sprzyjają (przynajmniej w moim przypadku) ;)
 
A

Aulelia

Guest
Ja też z nikim się jeszcze nie spotkałam, ale w wakacje jest robione spotkanie, może wybiorą Katowice, jak nie to niestety się nie zanosi na spotkanie, chyba że szybko prawko zrobię, w co wątpię.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Zdjęć jest sporo. Między innymi Fray powinien coś o tym wiedzieć. :D I mam nadzieję, że uda się jeszcze poznać wielu ludzi z Forumowiska, w realu.
 

Krisztoff

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja sie dopiero co tu pojawiłem i z nikim jeszcze nei spotkałem ale zamierzam ten stan zmienić:)
 
Do góry