Sposoby na wzmocnienie potencji?

T

tiya

Guest
się dołączę do rozmowy, mam nadzieję, że autor wątku już się z problemem uporał i znalazł swój niezawodny sposób.
Ja od siebie dodam jedynie że niezawodnych i stuprocentowo skutecznych to nie ma, bo przyczyny problemów z potencją są różne. Najpierw należałoby zacząć od diagnozy, a jeśli okaże się że to kwestia stresu, brak higieny życia , nieodpowiednia dieta wtedy można szukać suplementów, najlepiej takich, które zadziałają kompleksowo, nie jakichś tam witaminek, ale czegoś co pomaga w regeneracji, zwiększa poziom sił witalnych, poprawia krążenie, podnosi testosteron etc.
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
jak pracowalem w szpitalu, to nieraz lekarz na takie problemy daje leki takie jak trazadon albo mirzapin, sa to leki na depresje, lecz mozna je brac doraznie.
wyjatkowo mocno zwiekszaja poped, mozna tez zapalic marihuane, mi troche zwieksza libido.
 
L

libelule

Guest
Xatu89 napisał:
jak pracowalem w szpitalu, to nieraz lekarz na takie problemy daje leki takie jak trazadon albo mirzapin, sa to leki na depresje, lecz mozna je brac doraznie.
wyjatkowo mocno zwiekszaja poped, mozna tez zapalic marihuane, mi troche zwieksza libido.
A masz: http://e-suplementydiety.com/domowe-sposoby-na-potencje-czyli-poprawa-potencji-i-radosc-z-zycia-w-zasiegu-reki/

Artykuł o domowych i naturalnych sposobach, krytykuje chemie itp - sporo ciekawych informacji podaje.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Niezawodny sposób to: porozumienie z partnerem, miła atmosfera, brak stresu i radość z życia :) A jak to nie pomaga, to warto zastanowić się nad własnym zdrowiem i psyche. I wtedy ewentualnie zacząć się rozglądać na jakimś innym sposobem.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Ot to i dobra odpowiedź. Porozumienie nade wszystko. Po to ludzie mają usta, żeby rozmawiać. A wtedy wszystko powinno się udać.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Teoretycznie powinno się udać. Ale niestety w teorii tak pięknie to tylko wygląda. W rzeczywistości trzeba szukać pomocy gdzieś na zewnątrz. Najlepiej u specjalisty. No i warto przyjmować jakieś suplementy, żeby organizm odzyskał swoją sprawność.
 

rempero

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na problemy z potencja polecam ten lek vialafil
Ja go stosuje okazjonalnie, gdy nie czuje sie na silach:)
1h przed stosunkem i jazda :D
 
B

bajderman

Guest
Środek nazywa się iqman, jest na 100 proc. do kupienia w Polsce. Jest dosyć tani, a działa. Tylko kuracja musi trwać kilka tygodni. U nas problem był dramatyczny, byliśmy blisko rozpadu związku, ale jednak się udało. Teraz bywa, że kochamy się w nocy po kilka razy. Penis cały czas w gotowości ;-)
 

kook

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Teraz na rynku pojawiły się fajne ekskluzywne wibratory, tutaj one2love.pl/wibratory-ekskluzywne-c-9_4_22.html przeglądałem ostatnio bo chce dziewczynie taką niespodziankę zakupić, ale nie bardzo wiem czym się kierowac przy wyborze tyle tego rodzajów i kolorów.
 

Mario888

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,

Od około 2 tygodni mam problem z osiągnięciem wzwodu. Myślałem, że to problemy, które dosięgają tylko i wyłącznie dojrzałych mężczyzn. Niestety nie jest to prawdą (mam 23 lata). Do jakiego lekarza powinienem się udać? Ewentualnie, czy można póki co odpuścić sobie taką wizytę i skorzystać z jakiegoś rozwiązania bez recepty?

Przeglądałem internet, i tu pytanie czy tego typu rankingi, jak np. tutaj - są warte uwagi? Czy można ufać takim zestawieniom?

Będę wdzięczny za pomoc,
Pozdrawiam,
Mariusz
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Przyczyn może być wiele i lekarz jest najlepszym wyjściem, choć powody moga być banalne. Miałem nieco inny problem z ciągłym przemęczeniem i rozkojarzeniem. Kupiłem geriamoc z dwóch powodów, dużo witamin i minerałów oraz żeń-szeń. Poprawiła się koncentracja, ale ogólnie organizm jest bardziej wydolny. No i własnie w twoim przypadku żeń-szeń może byc pomocny ze wzlędu na swoją renomę, ale również uzupełnieni braków witamin. A moze to stres, wtedy cos z melisą.
 

Ermildo

Zbanowany
Dołączył
20 Styczeń 2021
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam. Od jakiegoś czasu mam problem ze wzwodem. Szczególnie w prezerwatywie ( żona nie chce robić tego bez). Mam 32 lata. Wprawdzie miałem trochę problemów w ostatnim czasie ale że aż tak?
Dodam,że do lekarza nie chcę za bardzo iść. Może są jakieś środki, które mogłyby to zatrzymać?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Dodam,że do lekarza nie chcę za bardzo iść. Może są jakieś środki, które mogłyby to zatrzymać?
Seksowna kobieta.

Tak poważnie, to... Jeśli dłużej się utrzyma raczej idź do tego lekarza ;)

Czynników na to wpływających jest mnóstwo. Przede wszystkim stres (np. związany ze zmianą pracy, nowymi obowiązkami, itd.) Wycziluj, ogranicz czynniki stresogenne, przeczekaj z miesiąc, dwa, zacznij się lepiej odżywiać (np. ogranicz kawę, alkohol, tłuszcz, wprowadź czekoladę, owoce, może jakieś afrodyzjaki wprowadź do diety (zwłaszcza korzenie i owoce morza, poczytaj co jest afrodyzjakiem).


//BTW. Spojrzałem na Twoje 2 posty i chyba jednak trafiłem na zwykłego spamera. Cóż, może przynajmniej komuś innemu się przyda :) Preparatu poleconego przez kolejnego użytkownika bym jednak nie brał :p
 

Klaud

Zbanowany
Dołączył
27 Styczeń 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
32 lata, to jeszcze jesteś młody. A nie zastanawiałeś się, żeby pójść z tym do jakiegoś lekarza? Np od narządów męskich? Urolog, seksuolog. W pierwszej kolejności do rodzinnego - on dalej pokieruje.
Środków jest dużo - np sildenafil. Ale nie stosowałbym tego od razu. Bo jednak ma on też różnego rodzaju skutki uboczne.
 

Ermildo

Zbanowany
Dołączył
20 Styczeń 2021
Posty
13
Punkty reakcji
0
Właśnie dlatego nie chcę iść jeszcze do lekarza. Chciałbym przetestować jakichś innych metod, środków zanim zdecyduję się na leki. O tym sildenafilu trochę czytałem ale generalnie polecaja go gościom po 50 rż a nie młodym.
Widziałem,że reklamują jakieś środki w tv. Czy mogą być skuteczne?
 

Klaud

Zbanowany
Dołączył
27 Styczeń 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
Bez recepty jest sporo. Na pewno nie zamawiaj tych o mniej znanym skladzie, na przykład na allegro bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Lepiej jest kupić coś sprawdzonego.
Permen jest niezły. Ale najlepszym środkiem obecnie jest chyba Cum on. Spokojnie zamówisz sobie przez internet w sklepach.
 

Ermildo

Zbanowany
Dołączył
20 Styczeń 2021
Posty
13
Punkty reakcji
0
Gdzie konkretnie kupowałeś? I jaki jest mniej więcej koszt?
 
Do góry