Sposoby na wzmocnienie potencji?

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
a co to...?? jakiś chyba żart :D
złote myśli... oj nie jeden facet ma zapewne przeróżne myśli jak wzmocnić potencję i to nie zawsze takie złote.. czasami nie za dobrą pomoc wybierają, np. kupowanie leków przez internet...
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
może złoty członek? ale to james bond był czy jakos tak:p w internecie wszystko mozesz kupic wiec to tez...a jakie znasz jeszcze oryginalne pomysły? rusztowanie z allegro?:D
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
no na allegro kupisz tabletki na potencje a pozniej okaże się że to witaminka C ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
wogóle nie rozumiem jak faceci mogą kupować w sieci leki na potencję... czy tak trudno udać się do lekarza?? lekarz = rozmowa = recepta = apteka = udane życie seksualne :D:D:D
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
No allegro i takie różne podejrzane strony to odpadają, ale co złego w aptekach internetowych??? Przeciez jak kupuje w takiej aspiryne czy apap to nie dostane czegoś lipnego tylko normalnie zapakowany lek. Ja tam juz prawie wszystko kupuje przez neta :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
ale porady lekarza nie dostaniesz przez neta:p ok apteki internetowe zaden problem ja mowiłem o tych cichociemnych stronach z azjatyckimi cudami farmaceutyki:p a bułki gdzie na necie sprzedają?:p
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
ale w sensie ze na potencje czy na zaprawe murarską?:p chciaz to mozna połaczyc w sumie:D
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
ale porady lekarza nie dostaniesz przez neta:p ok apteki internetowe zaden problem ja mowiłem o tych cichociemnych stronach z azjatyckimi cudami farmaceutyki:p a bułki gdzie na necie sprzedają?:p

No zrobiłem sobie wirtualną poradę na stronie penigry i tej o zdrowiu seksualnym :) Wyszło, że nie jest tak źle to chyba nie ma co się porywać na drogiego specjalistę :D Zwłaszcza, że ostatnio coś nie zdarzyło się, żebym zaniemógł :D :D
No te strony z dziwnymi środkami i pompkami to jakaś komedia....
a co zakupów w necie to obczaj stronę almy, zrewolucjonizowała moje życie zakupowe :D :D
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Właśnie przejrzałem ten wątek i trochę się przeraziłem - zamiast pytać o radę anonimowych ludzi, wyruszaj do lekarza! Jeżeli chcesz brać jakieś leki, to nie na własną rękę, ale za zgodą i według wskazówek lekarza. W przeciwnym razie możesz sobie naprawdę zaszkodzić!
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
to fakt ale niestety nie każdy facet jest chętny na wizytę u lekarza... sporo się leczy na własną rękę kupując leki przez internet....a przecież problem z potencją to dolegliwość która jest uleczalna.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Oczywiście że jest uleczalna i wystarczy tylko poszukać pomocy u specjalisty! Ale faceci zamiast być mężczyznami wstydzą się lekarza jak chłopcy z podstawówki. Mężczyźni, zacznijcie być mężczyznami!
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
no dobry apel :D tylko proszę głośniej :D
to prawda, że mężczyźni to duże dzieci szczególnie jeśli chodzi o pójście na wizytę do lekarza... szkoda, że nie są świadomi tego, że problem z erekcją to nie tylko ich problem..
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Przecież wiadomo że lepiej pójść do lekarza niż stosować jakieś niesprawdzone specyfiki. Przecież to oczywiste, że lekarz pomoże i nie ma się co wstydzić.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ja bym napewno nie pozwoliło swojemu facetowi kupić leków na potencję przez internet. zdecydowanie wolę tą mądrzejszą drogę: problem>> lekarz>>maxigra.
boję się takich niepewnych źródeł.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Maxigra to dobre lek, powinien pomóc. A wizyta u lekarza jest jak najbardziej wskazana, żeby wykluczyć jakieś inne choroby, które mogą powodować impotencję.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Problemy z erekcją są czasami objawami innych, poważniejszych chorób, np. depresji, cukrzycy itp., pomijając już typowe dla zaburzeń erekcji problemy hormonalne itd. To jest naprawdę poważny problem, którego nie wolno bagatelizować, i który wymaga konsultacji z lekarzem.
 
Do góry