Sposoby na wzmocnienie potencji?

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
a nie obawiasz się ... uzależnienia od tych bez recepty? a może spróbuj od zmiany nawyków żywieniowych. wiele o tym piszą na necie i napewno to ma także wpływ na Twoje życie seksualne.
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Z tą żywnością to prawda jest tylko problem że efekty nie są widoczne tak szybko i potrzebne jest zawzięcie i systematycznośc, większosc ludzi zaczyna zdrowo sie odzywiac i jak wszystko zaczyna powoli dobrze działac i skutkowac po paru tyg wracaja do starych nawyków żywieniowych
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Z tym zdrowym żywieniem na pewno fakt, ale ciekawe jak to w praktyce realizować.... zwykle jem cos szybko na mieście nie zawsze się zdarzy, że zdrowego. Choć jasne staram się jeść sałatki, panna kupuje ciemne pieczywo i makarony więc w takie łikendy nie jest z tym źle :)
Co do uzależnienia tak samo może chyba uzależnić lek na recepte, zwłaszcza jak ma jakieś chemiczne środki czy coś?? Takie same zioła to raczej nie, tak mi się wydaje. Np na studiach brałem preparat z guaraną ale tylko w czasie sesji, znikała potrzeba znikały tabletki. Tu jest chyba tak samo.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
gdzieś czytałam że niezdrowe jedzenie powoduje odkładanie się cholesterolu i zatykanie żył co jest przyczyną problemów z erekcja, wiec chyba to zdrowe odżywianie jest jednak istotne..
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Na pewno zdrowa żywność ma znaczenie, ale praktyka.... z tym jest gorzej. Mi już przyszły netem te tableteczki i zaczynam dzisiaj kurację ;)
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
No i daj znać czy podziałało to cudo, bo mój partner ostatnio niedomaga od czasu do czasu i zaczął się zastanawiać też nad taką kuracją. Oczywiście ja mam znaleźć coś najlepszego <_<
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
czyli wybieracie leki bez recepty.. nie macie żadnych "ale"
ja wczoraj czytałam artykuł na onecie http://wiadomosci.onet.pl/1960717,16,2_6_m...ekcji,item.html
a to jeden fragment Kiedy pojawia się problem, mężczyzna zaczyna się wycofywać, zamyka się w sobie, albo - co gorsza - zaczyna sam się leczyć, przyjmując reklamowane preparaty bez recepty, a choroba rozwija się dalej. Uruchamia się mechanizmy obronne - ucieczkę od współżycia, wyparcie - podkreślił dr Depko.
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
Ale chyba co innego choroba wymagająca konsultacji u lekarza (jakaś miażdżyca czy choroby serca), a co innego jak facet jest zdrów jak ryba (a mój miał ostatnio kontrolne badania w pracy i jest :D ) i problemy się pojawiają baaaaardzo sporadycznie i to raczej z winy pracy 6 dni w tygodniu często do wieczora. Tak że w sumie nie trzeba nawet działać.... choć jak miałoby znaleźć się coś co wzmacnia i pobudza i jest bezpieczne to czemu nie?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
wydaje mi się że najważniejsze jest aby mężczyzna zdawał sobie sprawę z zaistniałego problemu.. najgorzej jak z tym nic nie robi..
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Nic nie robi a pózniej ma pretensje do życia że zaniedbał poważny problem. Lepiej w porę wykryć chorobę niż na starość cierpieć.
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
No na pewno trzeba coś działać! Ale jak np takiemu bartolo pomoże lek bez recepty i nie będzie miał jakiś poważnych objawów to raczej znaczy to nie była cukrzyca czy choroba serca, ale czasowe przemęczenie i niemoc.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
a ja słyszałam dobre opinie o maxigrze, nawet ostatnio od koleżanki, której mąz boryka się z problemem zaburzeń potencji..
macie rację, najgorzej nic nie robić a potem szukać winny u kogoś innego..
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
No tak, ja myślę że nie potrzebuję wizyty u lekarza, już mi nawet lepiej. Może to w dużej mierze była kwestia psychiki :) Albo po prostu wymagałem pobudzenia :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
to super, fakt psychika w naszym zdrowiu odgrywa bardzo dużą rolę.. wszak wiele leków działa na zasadzie placebo.. ale dobrze że dostrzegłeś problem i sam sobie z tym poradziłeś :)
 

bartolo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
to super, fakt psychika w naszym zdrowiu odgrywa bardzo dużą rolę.. wszak wiele leków działa na zasadzie placebo.. ale dobrze że dostrzegłeś problem i sam sobie z tym poradziłeś :)

Dzięki :) No sam to nie :) Oprócz wsparcia na forum mam jeszcze wsparcie dziewczyny, która mnie nie wyśmiała jak jej powiedziałem o tych tabletkach wręcz przeciwnie... pilnuje żebym jakieś nie zapomniał :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
a w jaki sposób je dawkujesz?

grunt to dobre wsparcie partnera. nie dziwię się niektórym mężczyznom, którzy z obawy przed partnerką ukrywają problem, unikając współżycia. Jak się jest razem to na dobre i złe.. prawda :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Jak sie ukrywa problem przed kobietą i unika sie sexu to predzej czy pozniej i tak bedzie miała dosyc. Jak kobieta nie umie tego zrozumiec to ona ma ogromny problem
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
wydaje mi się, tzn. mama taka nadzieję że jednak większy odsetek partnerek potrafi zrozumieć napewno chwilowy problem swojego partnera. Nie wyobrażam sobie jakbym miała swojego męża odtrącić dlatego że mu coś tam nie wychodzi w łóżku.. przecież żyjemy w 21wieku i są leki i specjaliści.. a najgorzej zostawić kogoś samego z problemem.. n
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
no dokładni o tym mówię! Przecież jedna wizyta u lekarza może już byc przełomem! a leków jest pełno, mamy nawet polskie bardzo dobre
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry