Sposoby na gładkie dłonie

uhahana

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2021
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mi wystarcza przeciętny krem. Poza kosmetykami na stan skóry wpływa odżywienie oraz piecie wody - o czym przy mroźnej zimie można nieco zapomnieć.
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mam suche dłonie i używam L'occitane Karite, wieczorami nakładam jeszcze jednorazowe rękawiczki aby lepiej się wchłonął krem.

 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Te rękawiczki to szczera prawda, ja do środka wrzucam mój ulubiony kosmetyk Bioderma Atoderm Cream Hand & Nails i jest super.
 

gaja5

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zwykła maska Ziajki też się sprawdza. Kozie mleko od starożytności jest używane do pielęgnacji ciała. Nic tylko nakładać na łapki
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja używam zwykłych bawełnianych, ale można kupić też specjalne pielegnacyjne - nie jest to duży wydatek. Ostatnio widziałam na notino nawet maseczki do dłoni w postaci rękawic na barzdo zniczczone dłonie, czy ktoś próbował ?
 

RomaK

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2021
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moja mama ma problem z sucha skórą na dłoniach. Często zdarza się, że dłonie są podrażnione, zaczerwienione i suche jak papier. Kupiłam jej kiedyś małą tubkę kremu dexeryl, żeby sobie wypróbowała i ostatnio mówi mi, żeby kupić nowe opakowanie bo jest super. Nawilża bardzo szybko, łagodzi. Dobrze się rozprowadza na skórze i szybko wchłania.
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
spróbuje parafiny, bo przez te ciągłe mycie i dezynfekcje moje dłonie są w opłakanyms tanie.
 

Maja01

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja używam do smarowania kremu Dexeryl, jest to emolient, po którym dłnie są nawilżone a skóra robi się delikatna. Ja do torebki kupuję małą tubkę, a w domu mam duże opakowanie z pompką.
 

Mrozi

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mi mocno pomogły naturalne kremy na bazie m. in. nagietka.
 

viccka

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2023
Posty
4
Punkty reakcji
0
U mnie sprawdza się żel ze świeżych liści aloesu, jak akurat nie mam pod ręką bo roślina rośnie, to kupuję z drogerii i sprawdza się równie dobrze.
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
in good gands z bielendy jest rewelacyjnym kremem do rąk :) do tego tani i łatwo dostepny
 

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
Do dłoni mam kilka kremów, których używam kilka razy dziennie. Jeden stoi przy umywalce w łazience, wyrobiłam w sobie nawyk sięgania po niego po każdym myciu rąk i widzę poprawę. Hybrydowa odżywka do paznokci to mój hit, dzięki niej paznokcie nie łamią się, nawet po zdjęciu hybrydy są mocne i twarde.
 
Do góry