Sposoby na cieknący katar

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Też kiedyś brałam ale mam wrażenie że jak się je przestaje brać to jest gorzej, staram się unikać chemii i takich mocnych środkó, lepiej na mnie dziąła nozitix, a skład ma fajny, bezpiecnzy też dla dzieciaków i chyba jako jeden z nielicznych nie ma takiei lejącej konsystencji chociaż jest w formie sprayu
 

Dobrzanska

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zależy czym jest katar spowodowany, u mnie np. jest to katar alergiczny, więc chcąc nie chcąc zawsze jak zaczyna wszystko pylić, to cieknie mi z nosa jakbym była chora. Nic z tym zrobić się nie da. Ja stosuje taki aerozol do nosa Stop Alergii. Fajnie działa, bo hamuje ten katar, ale jak go nie użyje to jest to samo. Niestety tylko objawy można hamować, alergii się nie wyleczy.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ech, z tymi przeziębieniami to często jest dużo problemów. Ja nigdy za bardzo nie chce się faszerować lekami, ale czasem przydałaby się opinia specjalisty, czy jest się czym martwić. Dlatego ostatnio chętnie korzystam z wideo rozmowy z lekarzem. LekarzObok ma taką opcję, także spoko sprawa, jak się chce załatwić wszystko z domu ;)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Próbowałam już kilka różnych preparatów na katar i jakoś nie dawały sobie rady. Ostatnio moja pani doktor powiedziała żebym kupiła
sobie Apicold mint spray do nosa ma on działanie antywirusowe i przeciwbakteryjne. Po zaaplikowaniu do nosa daje dłużą chwile świeżości i można swobodnie oddychać a katar mi przeszedł po 4 dniach ;-)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Eeee tam, katar u mnie zawsze trwa 7 dni albo tydzień - w zależności leczony, czy nie leczony. :D A tak serio - czy przy katarze takim od zatok to też daje radę? Nie daje gorzkiego smaku w gardle? Strasznie tego nie lubię. Edit: właśnie zgooglowałam, że jest jakiś jeszcze Propo. Czymś to się różni?
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Euphorbium najlepsze - leczy katar, obkurcza śluzówkę nosa. Wszystkie inne leki mogą się schować.
 
Do góry