Sposoby na biegunkę u 2,5 letniego dziecka

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Marchwianka na biegunkę jest bardzo dobra, moje dzieci kiedyś w ogóle nie chciały pić elektrolitów, teraz udaje mi się ich do tego namówić, z probiotykami nigdy nie było problemów.
 
M

maalamy

Guest
moje za to nie chce pić syropów na gorączkę itp. choćby nie wiem jak był smaczny, ciężko te dzieci czasami zrozumieć ;), ale dobrze że i tak są teraz smaczniejsze leki niż kiedyś jak pamiętam z czasów dziecięcych to wszystkie smakowały równie ochydnie,
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ja pamiętam takie ohydne tabletki ziołowe do gryzienia na kaszel ;) Moje dzieci za nic nie zjadłyby takiej :) Ale syropy słodkie lubią.
 
M

maalamy

Guest
hehe, też pamiętam jakieś tabletki,wiem że smakowały jak skoncentrowana herbata czarna, fuj. ale to było dobre kilkanaście lat temu, teraz dla dzieci w sumie smaczne te syropy itp. robią a i tak moje czasami wybrzydza, natomiast niektóre bardzo lubi m.in. tran (nie mam pojęcia dlaczego lubi ten naturalny o najbardziej rybim smaku), acidolac ostatnio posmakował mu lipomal :D
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Teraz wszystkiego jest do wyboru do koloru :) Najważniejsze, żeby działało i przynosiło efekty.
 
M

maalamy

Guest
dokładnie! ja mam sprawdzony probiotyk więc już innego nie szukam, tym bardziej że cena też mi odpowiada bo nie jest jakiś specjalnie drogi
 
Do góry