Sporty Walki Czy Silownia?

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Ja chodzę na siłownię. Kiedyś myślałem nad karate ale w końcu jakoś rozeszło się po kościach.
 

Fitnesowiec

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Zarówno siłownia jak i sztuki walki są skuteczne. Bardziej musisz sobie odpowiedzieć co cię bardziej kręci - dynamiczne ruchy na sw czy bardziej statyczne podnoszenie ciężarów na siłowni. Tak naprawdę dróg to świetnej figury jest mnóstwo. Sporty walki, siłownia, bieganie...[/SIZE]
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja gdzieś czytałam, że warto przed nakręceniem się na jakieś stałe uprawianie sportów wykonać taki test predyspozycji sportowych, w medgenetix wiem że można to ogarnąć, wtedy dostaje się taką rozpiskę na co zwracać uwagę, co na nas najlepiej działa, co jeść żeby osiągnąć lepsze wyniki. Może od tego trzeba zaczynać?
 

Synthesis

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2016
Posty
22
Punkty reakcji
3
Sporty walki, zdecydowanie. Rozwijają kompleksowo, a nie jak w przypadku siłowni wybrane partie mięśni. Po co ci mięśnie, jeśli nie wiesz, jak ich użyć?
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Co wolisz i zależnie od ambicji i od celów. Siłownia pod wygląd, lepszą sprawność i lepsze życie, sporty walki dają o wiele więcej radości jak jest się zainteresowanym
 

plu_zu

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
30
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Radom
KotPad napisał:
Ja gdzieś czytałam, że warto przed nakręceniem się na jakieś stałe uprawianie sportów wykonać taki test predyspozycji sportowych, w medgenetix wiem że można to ogarnąć, wtedy dostaje się taką rozpiskę na co zwracać uwagę, co na nas najlepiej działa, co jeść żeby osiągnąć lepsze wyniki. Może od tego trzeba zaczynać?
Nie powiem, zainteresowałaś mnie. Tyle że po wpisanie "medgenetix" wyskakują mi jakieś dziwne rzeczy jak badania na borelioze... ale wracając do tematu coś w tym może być. W końcu każdy jest inny i na każdego może działać coś innego. Aż poszukam w internecie czy nie ma takich testów online, takich prowizorycznych, teoretycznych.
Co do samych sztuk walki nie widzę sensu jeżeli ma to być tylko trening. To jest raczej pasja, którą trzeba wykonywać z frajdą aby nie stała sie zwykłą rutyną "z przymusu".
 

terminator

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie siłownia ! Ja aktualnie mam przerwę w treningach nóg z powodu kontuzji stawu skokowego w kostce... Ale wszystko inne trenuję, a nogi nadrobię :D no ale lecę też na LargoMass, więc ogólnie wydajność się sporo zwiększa i są coraz lepsze wyniki.
 

Menua_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
Co kto lubi, jeżeli chodzi o siłownię to możemy kształtować dzięki niej swoją sylwetkę i każda partię mieści, zarazem dbając co kondycję, więc moim zdaniem jak najbardziej warto.
 

Olaaa90

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
14
Punkty reakcji
0
Treningi personalne słusznie stały się modne. Bo jednak osobista opieka specjalisty gwarantuje sukces. Znalazłam też niesamowitą stronę dla zapaleńców treningowych. To wyszukiwarka trenerów i instruktorów - największa jaką widziałam w internecie. No i mają bloga o tematyce sportowej i w ogóle :) A, rejestrują się tam nie tylko trenerzy personalni, ale też instruktorzy i trenerzy ze wszystkich innych dyscyplin. I działa na całą Polskę. Zobaczcie: lepszytrener.pl/sporty-silowe
Więc wybór między siłownią a sportami walki jest raczej indywidualny :)
 

jutrawe

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sztuki wali są ciekawe a przede wszystkim nie jest to nudny sport. Od niedawna sam uprawiam karate i sprawia mi to ogromną radość. Widzę, że część z was zna tylko podstawowe sztuki walki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kartod

Zbanowany
Dołączył
19 Kwiecień 2018
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowałem się na rower. Jeżdżę codziennie po około godzinę i efekty są super. Nie zależało mi na dużej sile, ale bardziej na zdrowej sylwetce. Jak rok temu kupiłem rower, to od tamtej pory całe czas z niego korzystam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krystynkaQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
A nie lepiej łączyć te dwa obszary? Ja mam po sąsiedzku CT Gościnna, gdzie jest super siłownia, a do tego zajęcia ze sztuk walki, które są naprawdę fajne. Mam szczęście, że mam takie miejsce tuż obok :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry