memo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

Dziś rano wybrałem się do sklepu w celu kupienia butów no i tutaj mam dylemat bo tyle jest tego dzisiaj w sklepach, no i mam dylemat co wybrać.Chciałbym także aby te buty które np. mi ktoś poradzi nie były drogie.Ale przejdźmy do rodzaju butów chodzi mi o buty na pore wiosenną czyli jakieś sportowe takie jak te które dodałem w załączniku czyli Nike Capri III.



Liczę na szybką odpowiedź,
Pozdrawiam.
 

Attachments

  • 3946960253.jpg
    3946960253.jpg
    87,7 KB · Wyświetleń: 1

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Reebok Royal Bre, około 140zł.
reebok_royal_breakpoint_l_V48371__1_.jpg
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Sam posiadam takie jak widać na poniższym zdjęci i podobają mi się zarówno pod względem wygody jak i wyglądu. Kupiłem kilka miesięcy temu, już nie pamiętam za ile ale patrząc w google widzę, że jest to 180-200zł.

i-reebok-trampki-royal-court-low-v44580.jpg
 
Y

Yellow Jester

Guest
Te białe podeszwy są kompletnie od czapy... Co za moda...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Żadna moda, jeżeli coś mi się podoba to kupuję. Nie sugeruję się trendami które akurat są na topie.
 

adamu

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja mam

Nike Kaishi Roshe Run - trochę bardziej rzucają się w oczy, ale przez to, ze sa do biegania, to sa mega wygodne i na inne ich na razie nie zamienię
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jeśli chodzi o Nike Capri to miałam damski odpowiednik tych butów. Dla mnie były wygodne, wytrzymały 4lata przy dość intensywnym używaniu, obecnie są niedrogie i mają klasyczny trampkowy krój, który będzie cały czas modny. Jednak poleciłabym w wersji ze skóry naturalnej całe czarne lub brązowe. Będzie Ci łatwiej utrzymać je w czystości w porównaniu do jasnego zamszu z Twojego zdjęcia i przetrwają dłużej.
Dla przykładu:
nike-314965-004.jpg
1101_3.jpg
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Również miałem te buty, jednak szczerze to nie polecam, za tę cenę mając trochę szczęścia, można znaleźć coś znacznie lepszego na promocji...
 
D

Dorka123

Guest
A dlaczego nie żywsze kolory? Adidas superstar superkolor sa świetne, np. zielone :)
buty,klasyka,adidas-superstar-supercolor,328676803-big.jpg
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Świetne buty, a gdzie mogę takie dostać? Szukam czegoś żywego na wiosnę/lato :) jest więcej kolorów?
 
S

szyszana

Guest
W zasadzie nie kupuję drogo, szukam dobrych cen i jakości. Ostatnie buty mam od Merg - radzę szukać na podobnej zasadzie, w sieci dużo taniej, a można faktycznie znaleźć świetne buciki. Kwestia dopasowania rozwiązania pod własne potrzeby - tyle.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Dorka123 napisał:
A dlaczego nie żywsze kolory? Adidas superstar superkolor sa świetne, np. zielone :)
Cenę mają zatrważającą ;) Osobiście nie rozumiem fenomenu tych kolorowych butów, ale może przez to, że lubię prostotę.
 

N1cci

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
może nie na wiosnę, ale na lato rewelacja - Adidas Summer Water Grip. Kupowałam dla męża z aliexpress i jest zachwycony. Butki mają takie jakby "dziury" w podeszwach dzięki temu jest fajna wentylacja i stopa się nie poci. Jak ta podeszwa wygląda na fotkach można obejrzeć na stronce zakupyzaliexpress.pl/obuwie/88-adidas-summer-water-grip
 
K

KamilKA01

Guest
Do biegania po twardych nawierzchniach bardzo dobre są New Balance Vazee Rush, to jest nowa seria butów z nową mocniejszą pianka amortyzująca Revlite czy coś takiego, koleżanka sobie je kupiła ja tez zamierzam, ale chyba jeszcze nie tak od razu, bo na razie moje NB 1080 są dobre i wytrzymują dużo

NE242A04K-H11@12.jpg
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ok, a można uderzyć w inny klimat i po prostu kupić sobie bezfirmowe tenisówki od Merg.
Czy tak nie będzie zdecydowanie lepiej, taniej, atrakcyjniej? Wiem, że ludzie kochają kupować znane marki, ale to chyba mija się z celem, prawda?
Rozumiem - płacić za jakość, ale za samą nazwę?
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Normalne tenisówki od Merg. Ja tam raczej bardzo znanych marek unikam, bo płaci się za samą nazwę firmy - to zupełnie nie w moim stylu. Mnie zależy przede wszystkim na wygodzie. Nie chcę kupowania byle jakiego obuwia. Jakość, wygląd, a firma raczej na ostatnim miejscu.
 
Do góry