Spór na G2A.com - oszust

AdrianV2

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam, sprzedałem na g2a com klucz do gry , jestem pewny że jest on dobry i nigdy nie został aktywowany (zdrapka z kodem) , jednakże kupujący mój klucz wytoczył spór w którym piszę że klucz został już zużyty co jest nie prawdą, jak mam załatwić tą sprawę i jak udowodnić jego oszustwo? On do sporu dorzucił jeszcze zdjęcie na którym wpisuje kod i wyskakuje komunikat że klucz został już wykorzystany ale moim zdaniem to żaden dowód bo równie dobrze mógł wykorzystać ten klucz po czym spowrotem go wpisać i zrobić screen jak wyskoczył komunikat że klucz został już wykorzystany, proszę o pomoc bo chodzi o aukcje za 60euro ;/ .Pozdrawiam
g2a com
 

nomado

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Proponuję zgłosić się do producenta gry, może oddziału polskiego z prośbą o udostępnienie informacji kiedy gra została aktywowana i przez jakie IP. Nie wiem co to za gra i nie wiem czy to mozliwe, ale piszę to co przyszło mi na myśl. Skoro gra jest aktywowana poprzez wpisanie kodu, to gdzieś powinny być zapisane logi z tej operacji tak? gdzie? na serwerach producenta. Pytanie czy da Ci takąinformację od ręki? może jak mu przedstawisz paragon lub fakturę z zakupu?
 
Do góry