Sponsoring forum popularnonaukowego

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Poszukuję sponsora na forum internetowe o tematyce popularnonaukowej. Moim zamiarem jest stworzenie miejsca do dyskusji, wymiany poglądów i roztrząsania spraw kontrowersyjnych. Plan stworzenia takiego miejsca w sieci pojawił się w mojej głowie odkąd zostałem aktywnym użytkownikiem anglojęzycznego forum naukowego, na którym użytkownicy prezentują naprawdę ciekawe opinie, a dyskusje tam prowadzone zachowują prosty charakter.

Stwierdziłem, że warto przenieść ideę na polski rynek, uprzednio dostosowując ją do realiów tutaj panujących.

Należy zauważyć, że forum popularnonaukowe nie posiadałoby żadnej konkurencji. W polskiej sieci istnieją co prawda fora tematyczne, ale zajmują się raczej sprawami stricte naukowymi, a mój plan zakłada wykreowanie forum również dla laików. Innymi słowy chcę stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł wyrazić swoją opinię, a przy tym coś z udziału w dyskusji wyniesie.

Pomoc w zakresie sponsoringu byłaby bardzo dużym wsparciem ze względu na brak środków finansowych niezbędnych do wykupienia hostingu i domeny. W zamian sponsor otrzymuje miejsce na reklamy, lokowanie produktu i to do niego trafia 100% zysków z działalności.

Nauka jest trudną tematyką dla polskiej sieci, z tego powodu nie można liczyć na natychmiastowe rezultaty. Niemniej jednak uważam, że gra jest warta świeczki.

Dodatkowo jestem w stanie uzyskać wsparcie innych osób w kwestii grafiki, prowadzenia forum.

O mnie
Interesuję się nauką, a w szczególności medycyną, to z nią wiążę swoją przyszłość. Hobbystycznie zajmuję się tworzeniem stron www oraz dorabiam pracując w redakcji różnych portali internetowych. Zajmowałem się także tłumaczeniami z języka angielskiego.

Prowadzę bloga http://somatyczny.blogspot.com/

Kontakt
fatymid38@gmail.com
 
Do góry