Spodnie lużne czy dopasowane?

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Ja chodzę w rurkach prawie zawsze ale podobają mi się luźniejsze spodnie do szpilek, myślę, że z czasem się przekonam do takich
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Ja już się przekonałam i chyba u siebie w szafie mam wszystkie rodzaje - od rurek po szerokie w kroku, poszarpane, dziurawe i wzorzyste :)
 

para_noir

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
10
Pomimo moich okrągłych kształtów, przeważnie chodzę w dopasowanych spodniach lub w legginsach. Lubię też bojówki.
 

Kredka126

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja lubię dopasowane, albo takie pół na pół np takie w kwiatki : krakowiankasklep.pl/spodnie-cat-3.html
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Zależy jaką ma się figurę. Niektórym rurki w ogóle nie pasują (a i tak je noszą). Ja mam w swojej szafie i klasyczne proste i zwężane.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ostatnio spodobały mi się takie luźniejsze spodnie typu chino w orsay'u i chwilowo 'choruję' na nie. Ale ze względu na cenę raczej sobie na nie nie pozwolę.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Czy warto tak zwężać, skoro potem zdjąć trudno?
Moda modą, ale wygoda ma swoje racje
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Lubie dopasowane spodnie ale bez przesady. Krążenie dla mnie jest ważne :p z lużnymi się jeszcze dobrze nie zaprzyjaźniłam ale coś tam próbuję:)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
To zależy jaką się ma figurę. Ja wolę nosić dopasowane, lepiej się w nich czuję.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Ja podobnie,lepiej czuję się w dopasowanych spodniach,te luźniejsze zakładam raczej rzadko,na wypad ze znajomymi czy podczas ćwiczeń,wtedy po prostu nie krępują moich ruchów.
 

Berenika88

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tylko dopasowane i to najczęściej takie jak spodnie rurki albo legginsy, podobają mi się te czarne ze szwem albo imitujące jeans :)
 

Attachments

  • sweter_vi-1197_szary_legginsy_wz_r2_2.jpg
    sweter_vi-1197_szary_legginsy_wz_r2_2.jpg
    195,7 KB · Wyświetleń: 1
Dołączył
8 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jak już zostało wcześniej powiedziane, najlepiej dobierać spodnie to sylwetki. Ja preferuję raczej luźniejsze fasony i trochę ubolewam, że w większości sieciówek to teraz głównie rurki i legginsy... Dlatego czasami szperam po necie w poszukiwaniu inspiracji ;) Bardzo lubię sklep Amstyl.pl i tam ostatnio znalazłam całkiem ciekawe spodnie w stylu sportowym (załączam zdjęcie). Wg mnie to dość oryginalne połączenie i rozważam nawet zakup :) Co o tym sądzicie?

dres jeans.jpg
 

martagit

Zbanowany
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
To zależ od mojego nastroju. Kiedy czuję się dobrze w swoim ciele lubię podkreślić swoje ksztalty. Co innego kiedy mam zły dzien i najlepiej schowałabym się gdzieś głeboko, to wówczas luźne spodnie lub dresy. Ogólnie w szafie mam takie spodnie.
 

Attachments

  • joyce mum jeans.jpg
    joyce mum jeans.jpg
    1,5 KB · Wyświetleń: 0
  • anya.jpg
    anya.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 0
Do góry