South Park

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
E tam. 12ty sezon był b. dobry. Szkoda że już koniec.
About last night, Breast cance show ever, Super fun time były świetne. Ungoundable, Elementary School Musical, Pandemic, Ovel logging, Canada on Strike też trzymają poziom.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Oglądałem paręnaście razy (może) ten serialik. Konwencja niezła wg mnie, ale średnio mnie bawi.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ta, ostatnio coraz nudniejszy, brak im pomysłów. nie wiele odcinków co pare razy można obejrzeć jednak jest
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
ta, ostatnio coraz nudniejszy, brak im pomysłów. nie wiele odcinków co pare razy można obejrzeć jednak jest
Ostatni sezon był niezły. Sporo parodii filmów takich jak "High School Musical", "Ocean's 11", "Coverfield", "Snatch". No i wybory prezydenckie w USA.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tta, no te to jeszcze ale tylko niektóre. jakoś gwałcenie indiany mi nie podpasowało ogółem tamten odcinek był nudny i przygłupawy
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Jeden z moich ulubionych seriali. Często mam wrażenie, że jego twórcy to jedyni rozsądni ludzie w USA.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Świetny serial :) . 12 sezon był naprawdę niezły i wg. mnie twórcy ostatnio powracają do formy po latach średnich sezonów. Ale i tak nic nie dorówna tym pierwszym odcinkom i filmowi pełnometrażowemu :D .
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Ja film oglądałem tylko.Wydaje mi się że to średniak jest,a tak dobrze było zapowiedziane.
Podobał mi się tylko kawałek z kartoflem.
"Kenny mamy złą wiadomośc,niechcący wszczepiliśmy ci ziemniaka zamiast serca.Umrzesz za 3 sekundy.BUUM"
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Podobał mi się tylko kawałek z kartoflem.
"Kenny mamy złą wiadomośc,niechcący wszczepiliśmy ci ziemniaka zamiast serca.Umrzesz za 3 sekundy.BUUM"
To akurat było mało śmieszne :D .

Ps. Mój ulubiony cytat z BLU:
Cartman: Hey, Kyle. All those times I said you were a big, dumb Jew? I didn't mean it. You're not a Jew.
Kyle: Yes I am! I am a Jew, Cartman!
Cartman: No, no, Kyle. Don't be so hard on yourself.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
To jak w tych okopach byli?
Aaaa teraz przeczytałem dokładniej
Cartman:Hej,Kyle cały czas mówiłem że jesteś wielkim,głupim Żydem?Nie miałem tego na myśli.Nie jesteś Żydem.
Kyle:Ja jestem żydem Cartman!.
Cartman:Nie,nie Kyle.Nie bądź dla siebie taki twardy.
Pamiętam xD


Husajn i Diabeł,to było najlepsze.:D
PS:Czy Kenny pokazują swoją twarz i mówi normalnie tylko na końcu filmy czy ujawnia się też w którymś z odcinków?
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Husajn i Diabeł,to było najlepsze.:D
PS:Czy Kenny pokazują swoją twarz i mówi normalnie tylko na końcu filmy czy ujawnia się też w którymś z odcinków?
Jego głos bez zniekształceń słychać w 807 "The Jeffersons", jednak twarz na zakrytą maską (głos jest trochę inny niż w BLU, w filmie pełnometrażowym (tylko bez kapturka) podkłada go Mike Judgem, a w całej reszcie Matt Stone)
807_image_02.jpg


Jego całą twarz widzimy w 504 "Super Best Friends" (bez włosów)

Częściowo widzimy w:
402 "The Tooth Fairy Tats 2000",
706 "Lil' Crime Stoppers",
801 "Good Times with Weapons" (jako postać anime)
801_image_04.jpg
,
905 "The Losing Edge"
905_not_so_bad.jpg
,
1103 "Lice Capades"
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Jeszcze jedno pytanie...

Jest taka gra z south park,wydaje mi się że z perspektywy pierwszej osoby...rzucało się śnieżkami w kosmitów,lewym przyciskiem normalna śnieżka a prawym osikana...
Zna ktoś tytuł???
Jest to stara gra.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
To ta gra,ale jest też wersja na PC dzięki!!!
Teraz wystarczy znaleźc coś,skąd można to bedzie ściągnąc.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie przepadam za tą bajką, chociaż niektóre odcinki, wyzbyte z wulgaryzmów mi się podobają.
 

quz

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
a co powiecie na to: "another child is born in the ghetto.... in the ghetto...." :lol:

ten humor popierwsze trzeba zrozumiec i wiekszosc wypowiedzi tu na forum nawet ludzi, którzy pochlebnie sie wyrazają o serialu jest błędna. Przesłanie a w sumie przesłania jakie ta kreskówka ze sobą niesie jest unikatowe i wyjątkowe i tylko dziecko potrafi je uchwycić,tak jak w prawdziwym życiu jest niewinne, nie kłamie itd..
i tak samo chlopcy nie rozumieja wielu idiotycznych rzeczy w dorosłym życiu, które naprawde takie są a my i tak się na nie godzimy...
 
Do góry