Soundtrack Anime

Mroczny Precel

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Chciałbym się Was zapytać jakie anime ma Waszym zdaniem najlepszą ścieżkę dźwiękową. Mnie najbardziej przypadła do gustu muzyka z "FLCL" (według mnie najlepsza seria Gainaxu). Strasznie spodobał mi się ten specyficzny, pokrecony, japoński punk w wykonaniu "The Pillows". Niektórych kawałków słucham do tej pory z ogromną przyjemnością (np. "Hybrid Rainbow" czy przegenialny ending "Ride On Shooting Star").
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Mi najbardziej spodobał się openingi z Neon Genesis Evangelion (przy okazji, zna ktoś wykonawcę ?), Last Exile, Witch Hunter Robin, Death Note, a także endingi z Ergo Proxy, Naruto i Chobits (Aymu Hamasaki).
wink2ba3.gif
Całych soundtracków nie miałem okazji posłuchać więc...

Edit: zapomniałem o ed GTO. :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
podoba mi sie wokal goscia (w wersji PL) Krola Szamanow :D, ale tylko wokal

mi sie podoba muzyka w hellsingu, pieknie buduje klimat.

i jeszcze Samurai Champlo (czy jak to sie pisze) ;)
 

Mroczny Precel

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Chobits - piosenka na poczatek jest wypas wyciskacz lez :D
Coś w tym openingu do "Chobits" jest bo w sumie pomimo tego, że wolę cięższą muzykę i popu prawie wogóle nie trawię to nawet teraz (długi czas po obejrzeniu ostatniego odcinka "Chobits")
nadal sobie ten kawałek zapuszczam i nadal mi sie podoba :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Elfien Lied miało super ścieżkę dzwienkową. Sailor moon do teraz mi się podoba. X Clamp- mmm! kiedyś miałam każda melodię a popsuł mi sie dysk i do teraz nie umie znaleźć na necie (może zna ktos taka stronkę?).
Oj dużo tego :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Wg. mnie nic nie umywa się do soundtracka z BLEACH'a. Poprostu mistrzostwo.
A pierwszy opening jest majstersztykiem
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Podkład muzyczny - Hellsing,Samurai Champloo,Azumanga Daioh i Welcome to NHK!
OPening - Moetan, Black Lagoon,Hidamari Sketch, Shinigami Ballad,Sayonara Zetsobou Sensei,Ichigo Mashimaru oraz masakryczne openingi do Rozen Maiden.
ED - Welcome to NHK!, Melancholy of Haruhi Suzumiya,
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No to tak... Amerykanskie wersjie kinówek Dragon Balla (numetal, ale lepsze to niz japonski pop)... Devil May Cry... w końcu Dante w grze walczyć mógł nawet gitarą^^
i lubie jeszcze soundtracki z niektorych anime takich kierowanych do młodszych, często dają im rockowe kawalki.
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Hmm Elfen Lied potrafilo zaczarowac oraz Full Metal alchemist, do dzis sobie spiewam ich utowry xD
 

Hinata

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
35
opening z dragon ball gt, spodobał mi się cholernie (samego anime nie oglądałam), sadness and sorow z naruto, opening z naruto shippuden (nobodyknows+ - heroes come back) oraz hellsing :]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Z Esceflowne podobala mi sie tylko muzyka z traileru jakiegos, gdzie w kolko spiewane bylo esce flowne fajna nastrojowa melodyjka :) co do anime tez musze kiedys zobaczyc, ale nie mialem jeszcze okazji poza openingami i trailerami :)
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Podoba wam się ścieżka z Naruto? Dla mnie była beznadziejna. A ulubiona pewnie będzie to zaskoczeniem ale najlepsza muzyka był w Cowboy Bebop.
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Jestem w trakcie ogladania Air, jest tam piekna muzyka, i po namysle dodam tez muzyke z NGE... ^^
 
Do góry