Sony Xperia S czy coś innego?

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Witam, aktualnie posiadam Htc Wildfire S no i szukam teraz nieco porządniejszego telefonu, po poszukiwaniach spodobał mi się właśnie tak jak w temacie nazwany Sony. No i tu pada pytanie, czy do 1500 zł znajdę coś lepszego do ogarnięcia?
Przy obecnym HTC już mnie powoli przeraża codzienne ładowanie.
Wymagania co do tel:
-w miarę ogarnięty system pisania ( w htc podoba mi się budowanie zdan mimo ze nie wcisnę konkretnych klawiszy, nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa)
- bateria też żeby chociaż te 2-3 dni minimum wytrzymywała (codziennie wysyłam 200-300 smsów no i dzwonie okolo 30-60 min )
-w miarę przyzwoity aparat
-pamięć wbudowana minimum 20-25 gb
-system android
-obudowa zeby byla w maire wytrzymala, zeby po pierwszym upadku nie skrzypiała czy cokolwiek
-no i wszystko co dobrego ;)

z góry dzięki za wszelakie propozycje
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
To trochę inne pytanie - czy do 1500 zł w ogóle dostaniesz nową Xperię S, bo raczej nie. W tej cenie możesz też mieć Samsunga Galaxy S II. Czy lepszy? Wydajnościowo jak najbardziej, ale pod względem jakości wykonania i designu lepsze Sony. Plusem na korzyść Sony jest też wyświetlacz HD. Aparat ma 12 Mpix i to właściwie najlepszy aparat w telefonach z Androidem. Jeżeli ja miałbym wybierać, to wybrałbym Xperię S, bo mi się po prostu ten telefon bardzo podoba. Jeżeli jednak stawiasz na wysoką wydajność, to Galaxy S II będzie lepszym wyborem.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
albo mnie oczy mylą , albo źle szukałem ale do 1500 zł jak najbardziej mogę znaleźć : http://allegro.pl/sony-xperia-s-121185
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Faktycznie już tak cena spadła. W takim razie bierz bez dwóch zdań.
 
Do góry