solidny notariusz z Legnicy

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Szukam notariusz najlepiej z Legnicy bądź jej okolic, w celu sprzedaży działki po dziadkach w tamtych stronach . Sprawdzałam w wyszukiwarce, jest ich kilkunastu ale jak dla mnie każdy taki sam. Może korzystaliście z pomocy któregoś z nich w mieście Legnica bądź okolicach i macie kogoś solidnego do zaproponowania? Fajni gdyby tez nie ściągał za dużo z klientów. Będę wdzięczna za pomoc.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Dosyć często korzystam i wiem, że dobrze rzadko znaczy tanio. Zresztą co do podatku od czynności cywilno-prawnych, vat-u, czy kosztów wpisu do ksiąg - kosztów nie da sie zniwelować. Z tego co jeszcze wiem, to wysokość taksy notarialnej negocjować można wtedy tylko gdy rozporządzenie
ministra sprawiedliwości określa tylko najwyższe stawki taksy za dane czynności notarialne. Korzystałem i według mnie godny zaufania jest Krzysztof Warzyński na Rataja. Podobne ceny jak u niego były tez oferowane przez dwie kancelarie w Legnicy, ale na jego temat drogą pantoflową słyszałem najlepsze opinie.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
madzia_a napisał:
Fajni gdyby tez nie ściągał za dużo z klientów.
Każdy jest praktycznie w b.podobnych cenach. Ja też korzystam z usług pana Warzyńskiego. Wszystkie czynności załatwia profesjonalnie i z dopełnieniem wszelkich formalności. Nie raz mogłem się przekonać. Zresztą najlepiej samemu to zrobić.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Mam zapisany tylko numer telefonu 76 854-91-91, bodajże Rataja 28.
 
Do góry