Smski Na Podryw :d

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Macie jakies smski ktore mugl bym napisac osobie na ktorej bardzo mi zalezy...nie chce jej oczywiscie wywailic Kocham cie tylko poprostu zeby jej sie zrobilo milo nawet jesli do mnie nic nie czuje.
 

m5arcin

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mysle nemtor ze takie sms powinno sie pisac to co sie czuje w sercu a nie cos wymyslonego fakt ze one sa ładnie ale najlepiej pisac od siebie
 

dragon_472

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Ja jak powiedzialem kolezance ze mi padla mi w oko to nie powiedzialem nic wprost tylko tak by sie domyslila napisalem " Wiesz co lubie cie bardziej niz innych i dziekuje za to ze jestes kolomnie "
No i prosze sama sie domyslila :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dragon_666 no pieknie tez bym chciala takiego a nie od razu "kocham cie" :|
 

eliz@

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
małopolska
:zakochany: Każdy twój dotyk działa jak narkotyk, kiedy jesteś blisko płonie we mnie wszystko, kiedy widzę ciebie czuję się jak w niebie!!!

Ten sms mnie rozbroił, bo był od przyjaciela i bardzo mnie zastanowił!!
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
Powiem krutko nie wierzcie zawsze sms nawed częsciej bo przejedziecie sie kiedyś na nich a naprawde Jeśli cię facet koffa to Będzie częściej dzwonił nisz sms puszczał, wiekszości chodzi o sex niż o miłość a sms łatwiej poderwać i zaczarować kobiete niz myślicie he
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Powiem krutko nie wierzcie zawsze sms nawed częsciej bo przejedziecie sie kiedyś na nich a naprawde Jeśli cię facet koffa to Będzie częściej dzwonił nisz sms puszczał, wiekszości chodzi o sex niż o miłość a sms łatwiej poderwać i zaczarować kobiete niz myślicie he
Misiek1 co za podejście do sprawy.... :/
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
macie moze smsy ktore dyskretnie daja do zrozumienia ze cos iskrzy.... co bede tlumaczyc napewno karzdemu trudno jest powiedziec co sie naprawde czuje :]
"Za przeczytanie tego smsa wisisz mi randkę
za jego zapisanie chcę buziaka
a kasujac zobowiazujesz sie na seks"
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
"Piłka jest okrągła a bramki są dwie, Beatko wszyscy kochamy cię ;p" - to sms ode mnie i kolegów dla koleżanki którą bardzo lubimy :]

"Brunetki, Blondynki ja wszystkie was dziewczynki całować chce" - wysłane do większości dziewczyn zapisanych na mojej liście :]
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
"Piłka jest okrągła a bramki są dwie, Beatko wszyscy kochamy cię ;p" - to sms ode mnie i kolegów dla koleżanki którą bardzo lubimy :]

"Brunetki, Blondynki ja wszystkie was dziewczynki całować chce" - wysłane do większości dziewczyn zapisanych na mojej liście :]
i wszyscy ją podrywacie??? hmm... w grupie raźniej :D
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
W ogóle jej nie podrywamy ^^
My ją tylko bardzo lubimy :p
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Dlatego zacytowałem jeszcze tego sms-a:

"Brunetki, Blondynki ja wszystkie was dziewczynki całować chce"

:p

Ale skończmy już tego offtopa
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
znienacka
,,Czas ucieka, dziewczyna czeka.
Masz 10 minut na odpisanie, w przeciwnym wypadku ojcem mojego dziecka może zostać kto inny''

Chłopak powinien się domyślic, że jest kimś więcej niż kolegą... :p :p
 

błękit_nieba

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
takie zeczy esemesem kwasny.gif
Zgadzam się. Chyba, że jest to strarannie uknuta intryga ;) np. wchodzisz na forum, na którym Twoja sympatia często się udziela, piszesz ten temat, czekasz aż Ci ona odpowie, a potem robisz dokładnie to, co Ci napisała ;)

Ale i tak rozmowa w cztery oczy jest najlepsza :p
 
Do góry