Smski Na Dzień Dobry I Dobranoc Dla Zakochanych

Status
Zamknięty.
P

Pawelko

Guest
Piszcie jakieś fajne smski na dobry początek dnia i na dobranoc jakie dostaliście albo wysyłacie...
 

eliz@

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
małopolska
Kończy się kolejny dzień i już czeka na ciebie piękny sen.Do podusi główkę złóż i śpij sobie słodko już a ja proszę skromnie śnij tylko o mnie!Buziaczki słodziutkie na dobranoc, żebyś wstał w dobrym humorze jutro rano!Pięknych snów ci życzę i całuję w policzek i w usta też jeśli tylko chcesz!
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Na dobranoc:

Gdy znowu muszę położyć się do łóżka sama, Przy swoim boku szukam Twoje ciała, I gdy Ciebie nie ma przy mnie, Wstaję przez okienko popatrzeć chwilkę, Gwiazd świeci tyle na niebie, A każda z nich przypomina mi zawsze Ciebie, I gdy nadal nie mogę zaspokoić swojego pragnienie, W mym sercu wzbudzają się takie życzenia: Śpij Kotku słodko i spokojnie, Niech wszystkie sny będą tylko o mnie, I gdy rano obudzisz się wyspany, Pragnij zobaczyć się ze mną Kochany!

Na dzień dobry:

Cześć Kochanie jak tam spanie? Czas najwyższy na wstawanie! Co zjesz dzisiaj na śniadanie? A może masz ochotkę na miłości uprawianie? Bo ja tu czekam na łóżka polanie:)
 

***_LeNu$Qa_***

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
208
Punkty reakcji
0
Miasto
Z zaświatów :P
Tęskno i pusto, cicho i ciemno... A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną! Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta, dobranoc kochanie! :*
 

Reason90

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Radomyśl Wielki
Slonik mrowka i kroliczek, krowka dzieciol i sloniczek, zabka wezyk i boberek mowia tobie dziendoberek!

Przytul sie do podusi bo tak przed snem byc musi, a podusia ci podpowie kto pamieta wciaz o tobie! Slodkich snow.

Slonce z lekka sie juz budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja juz wstalam ty tez wstawaj, usmiech swoj swiatu rozdawaj!

Gdy usypiasz moj kwiatuszku poloz reke na serduszku, druga miej pod glowka przysnie i sie daje slowko, popilnuje Cie do rana, spij gwiazdeczko ukochana.

Oczywiscie, takie dostawalem, nie pisalem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry