Sms Na Mikołaja

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Hej to znowu ja !! :D
A może by tak tym razem coś na mikołaja bo szukałam dzisiaj dosyć długo jakiś fajnych, rymowanych wierszyków na mikołaja i naprawdę nic ciekawego nie znalazłam nie wiem czy w necie nic nie ma czy tak szukałam żeby nie znajść :p
czekam na wasze pomysły bo mikołaj niż za rogiem czeka :papa:
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Wiem, że będzie Ci ciężko, ale wierz mi, że i mnie jest ciężko... Piszę to bo ktoś Ci to musi napisać: ŚWIĘTY MIKOŁAJ NIE ISTNIEJE!!! :p

W święta: ()nie chcę nic, ()tylko zdrowia, ()nie rób sobie zachodu, ()nie zasłużyłem... Zaznacz jedną odpowiedź i odeślij! /Św. Mikołaj

Poprosiłem Św. Mikołaja o kwiat, dostałem cały ogród, poprosiłem o staw, dostałem ocean, poprosiłem o drzewo, dostałem dżungle, poprosiłem o dużego ch... i dostałem twój nr telefonu

Dziewczyny w Mercedesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, seksu na śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości.
__

Faceta w Mercedesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, seksu na śniegu i mniej życia w biegu oraz tyle radości co ryba ma ości.

To jest SMS od Św. Mikołaja!!! Nie kasuj go, bo tym roku nic więcej nie dostaniesz!!!

Od Św. Mikołaja: Cześć! Zostaw pod choinką rolkę papieru toaletowego żebym mógł się podetrzeć jak zostawię to, co w tym roku ode mnie dostaniesz!!!
__

Do Św. Mikołaja: Czy mógłbyś mi w tym roku nic nie przynosić??? A wręcz przeciwnie! Czy mógłbyś zabrać moją starą?
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
świetne są te smski ale chodziło mi o jakiegoś smska dla chłopaka takiego słodziutkiego z rana a później wieczorkiem prezencik :)
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
No to po prostu napisz jakiś miłosny :) albo taki od serca mysle że to bedzie najlepszy prezent dla niego :)
 

DARI@

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź:]
niestety nie mam niczego do wyslania chlopakowi ale tak apropo wierzykow na mikolajki i swieta:

Cześć! Tu Św. Mikołaj! Byłeś grzeczny? Nie kradłeś? .... To się q... naucz bo ja Ci prezentów wiecznie przynosić nie będę!!!

Swietego w kominie,
Prezentów po szyje.
Dwa metry choinki,
Cukierków trzy skrzynki.
Zimnego szampana,
Sylwestra do rana.

Gdy gwiazdki świecą na niebie, Mikołaj leci do Ciebie
by dać Ci piękne prezenty i przesłać uśmiech swój święty
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Gdy gwiazdki świecą na niebie, Mikołaj leci do Ciebie
by dać Ci piękne prezenty i przesłać uśmiech swój święty

ten sms mi sie podoba i chyba jak narazie to tego mu wyslę :p
 
Do góry