Sms na dobranoc :)

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
spliffy no no ladna siostra z Ciebie.... :D:D:D:D
Raczej przyszła szwagierka :lol: bo moja przyszła bratowa panicznie boi się pająków :]
Dowiedziałąm się przez przypadek - kiedyś powiedziałąm bratu, żeby jej wysłał "kontrolę snu", czyli tego eska co każe Ci sprawdzić czy nie chodzi po tobie pająk itd, to mi powiedział, że ona po takim smsku by oka nie zmrużyła :eek: :mruga:
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jejku jakie śliczne :)
Może pare przepisze i też wysle....śliczniutkie są ;)
 

piotr18

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jestem z Kartuz!
http://syl.via.webpark.pl/# :papa: ;)






Ktoś cię kocha, nie powiem ci kto
I myśli o tobie nie powiem ci co
I w myślach całuje nie powiem ci jak
I tęskni bo czuje że kogoś mu brak
Lecz serce ci powie ,ze ten kto cię kocha
To właśnie ja

wiecej stron z wierszami są na moim blogu zaprazam!!!
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Gdy nastanie ciemny mrok, do łóżeczka zrobisz krok.
A gdy zrobisz drugi kroczek, nie zapomnij zamknąć oczek.
Teraz pora pospać sobie, więc dobranoc pisze Tobie :):*

***

Coś Ci wyślę
-
Co takiego?
-
Coś miłego
-
To jest niżej
-
Jeszcze niżej
-
Cierpliwości
-
Szukaj dalej
-
Jeszcze trochę
-
Dobranoc :*

(Konieczne rozciągnięcie smsa do końca znaków :D )
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Hmm to bardziej do laski :D

Skarbie mój chodz w me ramiona,
będziesz czuć się niczym królowa,
po namiętnym całusie położysz głowkę
na mą podusie i uśniesz skarbie słodziutko sobie
a ja do rana jak lew przy tobie
a gdy wstaniesz rano będziesz mieć od miśka
wykwintne śniadanie,
potem buziak i na zawsze serca oddanie :*
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Oto kilka moich ulubionych smskow ktore lubie wysylac przyjaciolom na dobranoc:


Mój Aniołku przesłodziutki, niech cudowne sny przyjdą Ci do główki. Niech przeróżne śnią się rzeczy, byle ładne i miłe, byś od świata choć na chwile odpoczęła, głęboki oddech wzięła, odprężyła umysł oraz ciało, aby ten sen miło Ci się zawsze pamiętało.

Słoneczko z nieba dawno zeszło już, więc i Ty kochanie oczka swoje zmruż, wtul się Misiu w podusię swą, bo wszyscy grzeczni chłopcy o tej porze już śpią! DOBRANOC

A taki dostalam od znajomego. Prawda ze slodki?

Gdy nie można zasnąć liczy się owieczki, gwiazdeczki i inne bajeczki. Ja proponuję Tobie, abyś policzyła, ile to buziaków ode mnie dostaniesz, gdy po cudnej nocce rano sobie wstaniesz.

Północ minęła, lecz nie ma co się bać. Dziś duszki nie będą Cię w nocy straszyć. Zamiast nich to ja się zjawię, wyszeptać zaklęcie, po którym najsłodziej spać będziesz.

Niech Ci noc przyniesie sny, w których będę ja i Ty, rozpaleni swą nagością, upojeni namiętnością, w nieskończonym szczytowaniu i cudownym ciał zjednaniu ...

Niech słodki elf Cię do snu ukołysze, niech szmaragdowe ześle Tobie sny, utkany z gwiazd promiennych nocnej ciszy sen jak marzenie pięknych myśli Twych.

Byś we śnie swoim znalazł ukojenie, by Twoje troski rozwiał halny wiatr, a srebrny strumyk szemrzący tak senne i słodkie melodie Ci grał.

Tu kontrola snu: śpisz dobrze? Nie jest Ci zimno? Nie łazi po Tobie robaczek? Nie śnią Ci się koszmary? OK śpij dalej. Za godzinę znowu to skontrolujemy

Dobranoc Słonko! Przytul główkę do poduszki, niech sen omota ciałko Twe, niech przyjdą do Ciebie dobre duszki i ukołyszą Cię. Kolorowych snów

Jak tam moja rybka mała, do snu się przygotowała? Ząbki, uszka już umyła? Senna chmurka twarz spowiła?

Delikatnych jak Twój dotyk, pięknych jak Twoje oczy i słodkich jak Twój uśmiech snów życzę Ci tej i każdej następnej nocy ...

Mam nadzieje ze wam sie spodobaja.
:p
 

maja0707

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
ChEłM
FaJnE EsKi AlE moGlIbyŚcIe daĆ coSik fajnego dLa PrzYjAcIelA?? :sexy: :aniol: HeHe:) to pa :papa: :papa: :papa: :papa:
 

Attachments

  • Ag00001_.gif
    Ag00001_.gif
    4,9 KB · Wyświetleń: 49

maja0707

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
ChEłM

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
kogo co obchodzi jak ktoś pisze a to z tym"już" pisząc "jush" jest o wiele lepiej ponieważ zaoszczędza się czas bez zbędnego używania "shift-a" do tego by jakąś literę "ż" napisać:/
Na pewno tych, którzy to czytają. I chcą zrozumieć. I znają ortografię. I cenią ojczysty język. Lista jest długa.
Shift słuzy do zmiany wielkosci liter :p
Tak samo by napisać "ż" klikasz dwa razy i "sh" dwa razy. Nie wiem co to za "oszczędność" :mruga: pokrętna logika :przewraca:
Tylko nie myśl ze jakas nawiedzona jestem - nikomu nie każę pisac polskich znaków, bo one często umykają nawet jak ktos się stara ;)
W każdym razie ktoś mi się naraził i na PoKemOny (bleee) patrze bardzo... Oki, mało ważne. Ale to żadna chluba się z nimi utożsamiać :niepewny:

To mykam poczytać te wierszyki ;)
 

maja0707

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
ChEłM
Na pewno tych, którzy to czytają. I chcą zrozumieć. I znają ortografię. I cenią ojczysty język. Lista jest długa.
Shift słuzy do zmiany wielkosci liter :p
Tak samo by napisać "ż" klikasz dwa razy i "sh" dwa razy. Nie wiem co to za "oszczędność" :mruga: pokrętna logika :przewraca:
Tylko nie myśl ze jakas nawiedzona jestem - nikomu nie każę pisac polskich znaków, bo one często umykają nawet jak ktos się stara ;)
W każdym razie ktoś mi się naraził i na PoKemOny (bleee) patrze bardzo... Oki, mało ważne. Ale to żadna chluba się z nimi utożsamiać :niepewny:

To mykam poczytać te wierszyki ;)


Dobra to ja się nie będę sprzeczać ze starszymi ^_^ bo to podobno nie ładnie przyznaję rację. A ten język to najbardziej jest powszechny na gg :D no więc tu raczej nie będę go używać no to pozdro :papa: :eek:czko:
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Mlowecki, pajacki i inne jobacki, tyglyski, pantelki i inne kociacki a nawet stado mlecnych kloof zicia ci kojojowych snoof! Dobjanoc

:p
 
Do góry