Śmieszne sytuacje w łóżku

Glizdecka

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Miałam kiedys przypadek , że gdy bylam na biwaku ze znajomymi ze szkoly uprawialiśmy sex zbiorowy, było calkiem miło dopuki nie wparowala nasza wychowawczyni i sie nie spytala co my robimy, każdy z nas był prawie nagi i jej powiedzieliśmy że oblewalismy sie wodą..a ona sobie wyszła i opwiedzialam róbcie sobie co chcecie...i my bawliliśmy sie dalej tak milo do samego rana ( nie wspominając ze ja bylam sama z dziewczyn)
pozdrawiam
 

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Ja słyszałem dwie historie
1. Para kupuje sobie wibrator i facet powiedział swojej dziewczynie że jego rodzice są ją poznać ale że ich w domu jeszcze nie było to postanowili wypróbować ten wibrator rodzice przyszli z psem rozmawiają w salonie a pies pobiegł do tego pokoju gdzie uprawiali seks nagle słyszą dziwne dźwięki pies przybiegł z czymś w pysku pani jego chciała żeby jej to dał żeby mu rzucić jak się okazało to był wibrator
2. Facet poznał kobietę na dyskotece ona później go zaprosiła do swojego mieszkania tam się kochali później facet patrzy rano że nie ma jej i nie ma jego portfela ani spodni więc postanowił się zemścić załatwił się do łóżka nie sorry miał spodnie gdy chciał wychodzić ona przyszła powiedziała że wzięła jego portfel by zrobić zakupy i zrobić mu śniadanie ten facet cały zakłopotany powiedział że musi już iść bo mu babcia zmarła.
 

Buźka

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kruszwica
Były dwie- śmieszne sytuacje.
1.na 3 gumki 2 mi pękły jak zakładałem tak wiem cholerna klapa.. to była ich wina
2.Z koleżanką w pokoju 'robimy swoje'- wolna chata(tak myślałem) po 20 minutach wchodzi młodsza siostra ok. 11 lat do pokoju i wyskakuje z tekstem mogę się bawić z wami? Nasze miny bezcenne..
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
miałam ostatnio sytuacje, teraz wydaje mi się śmieszna, ale wtedy wcale a wcale tak nie myślałam. mama od mojego chłopaka pod jego nieobecność przychodzi do niego wyprowadzić psa.
kilka dni temu mój chłopak miał być w pracy. dowiedział się o tym dzień wcześniej , ale za niecałe 2 godziny jednak dostał informację ,że ma wolne. w ciągu tych dwóch godzin zdążył mamę powiadomić , że musi przyjść wyprowadzić psa. nie dzwonił do niej jednak po tym jak dowiedział się o wolnym dniu, bo planowaliśmy jechać gdzieś więc psa i tak i tak trzeba wyprowadzić. jednak jego mama była przekonana , że on będzie pracował. następnego dnia stwierdziliśmy jednak , że nigdzie nie jedziemy , że zostaniemy w domu.
koło południa przenieśliśmy nasze baraszkowanie do łazienki do wanny.
nagle słyszymy do mieszkania wchodzi jego mama (przekonana że nikogo nie ma). mówi do psa 'maksiu maksiu' , mój chłopak zdążył szybko wyskoczyć z wanny i przekręcić zamek w drzwiach. jego mama najwidoczniej słyszała to ,podeszła do drzwi łazienkowych i zaczęła klamkować. i mówi 'halo halo kto tam jest'. a ja głupia na to' proszę chwile poczekać! '. a ona w tym momencie 'Pani K z kim tam pani jest? proszę to natychmiast otworzyć, o wszystkim powiem mojemu synowi!!' . krzyczała w niebogłosy. ;/ kiedy mój chłopak otworzył drzwi jej mina była nie do opisania.
powiedziała , że jesteśmy niepoważni. zaczęła się kłótnia i tak oddała klucze i zapowiedziała , że już nie przyjdzie pod jego 'nieobecność'. jeszcze rzuciła tekstem 'niech Twoja dziewczyna Ci wyprowadza maksia skoro masz taki stosunek do matki!'
;D co za kobieta :D
od tygodnia nie odbiera od niego telefonu .

epokowa kobieta, i dla niej seks jest czyś obraźliwym na to wygląda.
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Ja miałam dużo takich sytuacji :D
Raz nas przyłapała babcia chłopaka (wybiegła trzymając się za serce); jego mama kilka razy, raz moja kuzynka, jego tata chyba ze 3 razy (po prostu delikatnie nam kiedyś powiedział, że mamy być cicho :p ) i raz również jego 6 letnia kuzynka :D
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
do pokoju jak się dobierałem do swojej dziewczyny wpadł tato. Zaśmiał się i poszedł. Słyszałem jego śmiech przez ściane potem. :p
to bylo pare lat temu, jak mieszkałem z rodzicami, gdzie były to początki mojej seksualności,więc martwilem się bardziej o kobiete niż o to ,kto mnie przyłapie. :p
 

Nela 13

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
1,U mojego chłopaka są skosy na ścianie. Kiedy to robiliśmy, byłam na nim i tak parę razy uderzyłam się głową o ścianę.
2. Wcześniej z chłopakiem zamówiliśmy pizze i dowoź miał byc za godzinę no to my wykorzystaliśmy sytuacje i kochaliśmy się. ale niestety drzwi nie zamknęliśmy a dostawca pizzy byl 20 min wcześniej, po czym wszedł do korytarzu, a drzwi z korytarza do pokoju byly otwarte. ( bardzo zaufany dostawca )
3. Druga sytuacja z pizza. Byłam u chłopaka i zgłodnieliśmy, to zamówiliśmy pizze. Tym razem była na czas. Zaczęliśmy uprawiać seks, na początku oralny. Robiłam mu loda, kiedy juz spuścił się, to beknęłam od pizzy. Wstyd.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
1,U mojego chłopaka są skosy na ścianie. Kiedy to robiliśmy, byłam na nim i tak parę razy uderzyłam się głową o ścianę.
2. Wcześniej z chłopakiem zamówiliśmy pizze i dowoź miał byc za godzinę no to my wykorzystaliśmy sytuacje i kochaliśmy się. ale niestety drzwi nie zamknęliśmy a dostawca pizzy byl 20 min wcześniej, po czym wszedł do korytarzu, a drzwi z korytarza do pokoju byly otwarte. ( bardzo zaufany dostawca )
3. Druga sytuacja z pizza. Byłam u chłopaka i zgłodnieliśmy, to zamówiliśmy pizze. Tym razem była na czas. Zaczęliśmy uprawiać seks, na początku oralny. Robiłam mu loda, kiedy juz spuścił się, to beknęłam od pizzy. Wstyd.

co do pkt 3. czemu wstyd? jeżeli doskonale się rozumiecie że nie wstydzicie się swojej nagości itp, to czym tu się wstydzić jak tylko zwykłym beknięciem ;)
 

Nela 13

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
hmmm, moze i nie wstyd. Chlopak grzecznie powiedzial : Na zdrowie ' . I tutaj kolor mojej skory zabarwil sie na czerwien :p
 
Do góry