Śmierć 25 latka na komisariacie.....Błaszczak do dymisji?

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to już dajmy sobie spokój i patrzmy co dalej będzie z tą sprawą
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
To

FajnyMądryGadatliwy napisał:
Będziemy mieli policjantów typu Mel Gibson z Zabójczej Broni :)


LOL. Mel Gibson z Lethal Weapon to mistrz - gdybysmy mieli takich gliniarzy, to życie byłoby piękne - sam bym chciałbym być takim gliniarzem, Mel Gibson forever, ryju :)
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Ty....z tą kosą....co Twój wpis wnosi do dyskutowanego tematu?Co ważnego byśmy stracili gdyby go tu nie było?
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
"Wyczerpująco zebrany w toku śledztwa materiał dowodowy, nie daje podstaw do skierowania aktu oskarżenia w zakresie nieumyślnego spowodowania śmierci Igora S - poinformował w środowym komunikacie rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu."

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-smierc-w-komisariacie-prokuratura-o-sprawie-igora-s,nId,2559589#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Nie chce mi się przeszukiwać swoich wpisów ale tak się zastanawiam czy będąc prokuratorem najtrudniej jest udowodnić to co wszyscy "lepiej wiedzą?" Czy jestem taką decyzją bardzo zdziwiony?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ci sami biegli wskazali iż policjanci użyli siły ale nie da się określić na ile wpłynęła na zgon

no to Policja teraz hulaj dusza i pałą w rękę, w końcu mają już niezłych biegłych którzy wydadzą dobrą opinię że bił ale nie da się ustalić skutków bicia

"dobra zmiana"
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
POKEMONIA a nie POLONIA na mapach świat powinien zacząć drukować...

Podczas rozwodu żona mówi: bił mnie, lał, pchał, kopał - WINNY! SKAZAĆ! UKARAĆ! no i są zawiasy!
Idziesz potem odwiedzić dzieciaka - żonka leci na psiarnię - on mnie bijeee...!
Lecą po ciebie - dowodów zero - śladów przemocy zero - świadków zero - ale wyrok poprzedni odwieszony i lecisz kwiczeć za kraty.

Tymczasem Policja leje, katuje, ślady są, dowody są i ????
I nic. Tylko się pakowac i wiać do Putina. Tam to przynajmniej leją "za coś"
 
Do góry