Smartphone 2020 - jaki model ze średniej półki?

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Alcatel ma fajne telefony z tańszej półki cenowej, mam 3X2020. Mega jest ten telefon, szybko działa, ma najnowszego androida na pokładzie. Obsługa jest ok.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Jaka cena tego modelu? Ja mam 1S 2020 jakieś pół roku, moze nawet ciut dłużej, sprawdza się dobrze, więc szukam teraz czegoś dla córki, warunek, to żeby robił dobre zdjęcia i miał wytrzymałą baterię.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A ja mam pytanie co myślicie o Xiaomi Mi11?
Powiem Wam, że od czasu kiedy sama kupuje różne sprzęty poważnie i z rozwagą podchodzę do wyboru firmy. Czasami trwa to długo i po przeczytaniu setek opinii, recenzji staram się wybrać tą najlepszą. Co do samego telefonu to od całkiem niedawna tez miałam taki problem. Bo z jednej strony mega mocne marki, sprawdzone a z drugiej smartfon Xiaomi, który jest jakby taką nowością. Trochę też poczytałam o nim https://insidemobile.pl/smartfony/xiaomi/
A WY jakie macie opinie/zdanie? Wchodzić w to?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Xiaomi nie jest znowu aż taką nowością. Na polskim rynku jest już od paru ładnych lat. Plusem jest to, że marki które dopiero od niedawna są na polskim rynku mogą zaoferować ze swojej strony o wiele lepsze parametry niż liderzy rynku w tym samym przedziale cenowym. Ty pytasz o flagowca a ja nigdy nie byłem zwolennikiem kupowania takowych ze względu na stosunek ceny do tego co taki telefon mi oferuje. Jeżeli chcesz kupić smartfona to najpierw zadaj sobie pytanie do czego głównie będziesz go używać i na których jego parametrach najbardziej Ci zależy. Kiedy już to będziesz wiedzieć zrób sobie listę telefonów które spełniają twoje wymagania minimalne i porównaj sobie stosunek ceny do parametrów. W ten sposób wybierzesz taki który będzie miał wszystko czego potrzebujesz plus kilka bajerów które dostaniesz w gratisie ze względu na cene telefonu.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Mi się dobrze sprawuje alcatel 3L 2020, całkiem dobry model po niedużych pieniądzach. Dla mnie Alcatel jest przyzwoity, aczkolwiek jest to moja opinia subiektywna.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Kupiłam ten 3X 2020, aparat ma bardzo dobry, w tym tryb pro, na którym jej zależało. Póki co używa go od 2 tygodni i jest zadowolona
 
Do góry