Smartfony Xiaomi

Zdecydovany

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
28
cześć szukam opinii na temat smartfonów firmy Xiaomi, czy ktoś ma i korzysta?
 
A

alfabeta11

Guest
Mój do niedawna współlokator korzysta. Zawsze sobie chwalił. Miałem okazję chwilę się tym też bawić i moje ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Fajne wykonanie, szybko to to działa ;)
 
W

wiki9969

Guest
Dwóch użytkowników forum z nich korzysta i ogólnie są zadowoleni. :)

Z tego co się orientuję, to jeden nawet z nim śpi. :crazy:

Ale z ich opini można wywnioskować, że producent się postarał i tworzy solidne smartfony.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Ja nie mam, ale moja kumpela ma i sobie chwali. Miała porównanie bodajże z Samsungiem i stwierdziła, że nie odczuwa specjalnej różnicy, a poza tym telefon jest solidny :)
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Kiedyś lubiłem, aktualnie nie jestem do nich przekonany. Faktycznie parametry w stosunku do ceny są naprawdę zachęcające. Z drugiej strony są to telefony produkowane na rok, no maksymalnie dwa lata użytkowania. Po tym czasie spada ich wydajność jak rownież jakość bateriii ( bateria jest w nich zwykle mocna jednak po roku trzeba ładować telefon znacznie częściej). Jakość zdjęć również taka sobie.

Moim zdaniem znacznie lepiej jest zainwestować w porzadnego smartfona raz na 2-3 lata. Którego wydajność po tym czasie nie spadnie. Opłaci się to rónwież cenowo.

Jeśli szukacie dobrego smartfona na teraz, polecam Iphone 13 mini https://ispot.pl/iphone-13-mini - cena jest korzystna, a parametry bardzo dobre.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Kiedy słyszałam "Xiaomi" mówiłam zdecydowanie nie temu producentowi. Dlaczego? Byłam uprzedzona do "chińczyków". Od zawsze stawiałam na "Samsungi". Do czasu. 2-3 lata użytkowania i po telefonie. W końcu zaczęłam zastanawiać się nad konkretnym producentem który tworzy solidne telefony. I znalazłam. Motorola - tworzy świetne, wytrzymałe telefony z dobrą baterią. Mam już drugą i jestem zadowolona. W przyszłym roku trafi do mnie trzecia. Co ciekawe. Pierwsza moja Motorola po trzech latach użytkowania trafiła do mojej Siostry i działa bardzo dobrze. Nie tnie się, bateria trzyma dwa dni, a telefon tak praktycznie nie ma śladów użytkowania. Tak samo jest z Motorolą, którą aktualnie używam.

A co do "chińczyków" przekonałam się. Telefony może i słabsze, ale smartwatche są na wysokim poziomie. 🙂
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Chińczyki słabsze od Motoroli? Podaj mi flagowca Motoroli, a znajdę lepszy telefon z Chin bez żadnego problemu
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Pewnie znajdziesz, ale Motorola Edge S Pro był/jest bardzo udanym telefonem.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macuś, na pewno znajdziesz. Z tym że ja patrzę pod kątem użytkowania. Pierwszy raz mam styczność z tak wytrzymałym telefonem, którego bez żadnych wyrzutów sumienia można przekazać komuś innemu w momencie wymiany telefonu na nowszy model.
 
Do góry