Smartfon do 500zeta?

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Szukam jakiegoś dobrego smartfona w cenie oscylującej wokół 500 złotych. Interesuje mnie coś z WIFI(ale to przecież podstawa) i może z Adroidem lub innym systemem. Będę głównie na nim korzystał z sieci, czytał pdf, oglądał filmy i słuchał muzyki, jakieś pomysły/propozycje?
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Hmm do pdf, wifi, filmów i muzyki to lepiej w tablet 2-rdzeniowy 7" z IPS zainwestować
tongue.png


A telefonik za 500zł, który spełni te wymagania ? Łatwo nie będzie. Może coś z dalekiego wschodu
037.gif


http://www.newsmyglo...rtphone-n1.html
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
ale filmy to nie ma być coś mocnego, jakieś byle jakie badziewie, jak będę podróżował daleko. Głównie mnie interesuje możliwość czytania pdf i plików .doc no i to całe wifi;)
Nie chce żadnego tableta, ponieważ telefon ma być mały mieścić się w kieszeni bym mógł go zabrać w daleką podróż, na którą biorę parę rzeczy tylko. Ponieważ wiele podróżuje. A szkoda czasu tracić na bezsensowną podróż.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Nowy, czy używany? Z nowych to właściwie tylko Nokia Lumia 610, ale szału nie ma. Telefon ma specyfikację właściwie poniżej wymagań Microsoftu i nawet Skype nie da się zainstalować. Mimo wszystko zawsze to niezła jakość wykonania, wyświetlacz 3,7'' o dobrej rozdzielczości i jako taki aparat. Ewentualnie Samsung Galaxy Mini 2, który pomimo gorszego wyświetlacza ma podobną specyfikację (choć 2x więcej ram) i jednak to Android, gdzie nie ma ograniczeń znanych z WP 7. Jeżeli w grę wchodzi telefon używany, to dorwiesz nawet Sony Ericssona Xperia Neo V, czy Samsunga Galaxy S.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Ja polecam telefon Newman N1. Ma 2-rdzenie 1GHz, 1GB RAM, 4.3" IPS wyświetlacz z gorilla glass, kamerkę 8MP. Android 4.0.4 PL i wszystko super na nim śmiga (skype, aero2). Mam go kilka tygodni i w cenie do 600zł jest raczej bezkonkurencyjny :310:
 
Do góry