Smartfon +/- 350zł

gdyha

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć!
szukam smartfona do 350zł, wiem nie mam zbyt szerokiego wyboru ale może coś sie znajdzie :zmeczony:
Głównie zależy mi na designie oraz, niezłej płynności.
system Windows Phone lub Android.
Smartfon służyłby-mi do:
- Pogrania czasem gry pokroju Subway Surfers
- Posłuchania muzyki
- Internetu
- Okazjonalnie zdjęć
- Rozmów i smsów ;p

Moje minimalne wymagania to:

512mb RAM
1GHz

Wymagania powyżej są bardzo ogólne, reszta może być dowolna.
Smartfon nie musi być markowy ale dobrze by było gdyby był .
Urządzenie może być używane lub nowe.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
 

daamianos

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
2
Wejdz sobie na allegro w kategorie z telefonami, zaznacz cene ktora Cie interesuje i po sprawie :) ja na twoim miejscu bralbym uzywany :)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
W tej cenie to tylko używany. Możesz spokojnie Samsunga Galaxy S Advance albo Sony Xperia P szukać. Ewentualnie z Windows to Nokia Lumia 520. Telefon będzie znacznie płynniejszy w działaniu. Z nowszych/lepszych pozycji to musiałbyś coś dołożyć. Za niewiele więcej spokojnie miałbyś już Sony Xperia S, a nawet za 350 zł aukcję kup teraz widziałem.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
w tej cenie dostaniesz nowiutkiego myPhone Funky, nawet wyzsze parametry niz Twoje oczekiwanie, smialo polecam, siostra taki ma od paru miesiecy i jest zadowolona
 

gojita

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
2
To ze telefon ma 512 mb pamieci ram i procesor 1 ghz nie zapewnia plynnosci dzialania (podales to jako warunek wiec mysle ze tego oczekujesz). Konieczny jest procesor dwurdzeniowy, sporo zalezy od wersji androida - KK jest zoptymalizowany pod slabsze telefony i zapewnia plynnosc. Da sie ogarnac cos nowego za te pieniadze, odwiedz chocby mgsm.
 

suselka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myślę że z myPhony Funky będziesz zadowolony, moja siostra sobie chwali :)
 
Do góry