Smakołyki dla zwierzaków?

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Kupujemy swoim zwierzakom jakieś specjalne smakołyki? teraz na święta będzie m trochę więcej pozwalać czy raczej normalnie, nie odczują że to święta? A może jakieś wyjątkowe "coś" im kupujecie?
 
E

Elen

Guest
Moj pies lubi pierogi z miesem i rybke, wiec sie z nim dziele. :D

Aha... i jest lasuchem, sernik uwielbia, wiec tez dostanie porcje. <wyjatkowo bo grubiutki jest> ;)
 

sziwka

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Mój kocur uwielbia rybę, czasem serek. A co można podawać kotom w podeszłym wieku. Mój jest starszy i coś mało je. Wiem, że nie te zęby, co kiedyś, ale coś musi zajadać.
 

szeruga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
ryby, mięso to koty uwielbiają. najlepiej jeszcze jak surowe, ale z tym trzeba uważać, Mój zasmakował ostatnio w musach, kupuję mu takie małe musy z Prevital. W ramach przekąski zajada. Tez można ciasteczka kupować, ich jest wiele. A starszy kot, głownie mokra karmę, można mu polać rosołkiem. Im bardziej płynne tym lepiej
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Moje psy ostatnio zajadają się żwaczami. Śmierdzi to strasznie, ale jest dobre dla układu pokarmowego. One uwielbiają :D

Świetne są też suszone szprotki :)
 
T

TomaszTomasz

Guest
Moje lubią wszystko co nie jest dla nich. Kombinuję jak mogę by przekonać te zwierzaki do psiej strawy.
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
domowe wypiekane psie ciastka [ marchewka, jabłko + mięcho ] :D znikają szybciej niż zwykłe :D
 
Do góry