Smaki dzieciństwa

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Z dzieciństwa bardzo brakuje mi wiecznej zabawy z koleżankami na podwórku i przede wszystkim beztroskiego życia:) Tak jak patrzę na współczesne dzieciaki to współczuję im dzieciństwa z tą całą elektroniką. Dla mnie i moich koleżanek najważniejsza była zabawa na świeżym powietrzu np gra w siatkówkę czy zabawa w podchody. Chętnie wróciłabym do tych lat...:)
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Mnie brakuje wspólnych zabaw z przyjaciółmi na pobliskiej łączce i lesie, wspólnych wypraw w nieznane ( sad sąsiadów), poszukiwań "cennych" skarbów na strychu domu, zabaw w wywoływanie duchów, książek czytanych przez starszą siostrę. Cudne miałam dziecinstwo
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Heh, brakuje tego smaku beztroski... Całodniowej zabawy, bez problemów, stresów i trudów dorosłości :)
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Słodyczy. T.T Kiedy pochłaniało się tabliczkę, za tabliczkę, nie patrząc na kalorie i skład.
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
mazi07 napisał:
Czego Wam brakuje co mieliście kiedyś a teraz już nie ma.
zdrowia mi brakuje bo zachorowałem na schizofrenie
zdrowia i wszystkiego co teraz chrooba ogranicza
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Nigdy nie zapomnę smaku ziemniaków z ogniska w czasie wykopków, truskawek, czereśni, jabłek prosto z krzaków i drzew, zapachu siana na polach, zapachu kwiatów po burzy, smaku czekolady własnej roboty, smaku wody mineralnej z saturatora, i ten smak lodów, jakiś był inny niesamowity w porównaniu z obecnymi.
Nigdy nie zapomnę jak z całą paczką słuchaliśmy w parku Listy Przebojów Trójki, dwie godziny bez słowa... , i smaku pierwszego pocałunku... .
W sumie nic nie dorówna przeżyciom z dzieciństwa, a ja idiota chciałem jak najszybciej dorosnąć....

https://www.youtube.com/watch?v=FCo7Wn7Gz6M
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
pamiętam jak rodzice kupili PeCeta i graliśmy w Mortal Kombat 2, to były czasy...
 
T

TomaszTomasz

Guest
Nieraz z kumplami wspominamy pewną budę z tostami. W tamtym okresie mało co można było kupić na mieście. Wielkie chlebowe tosty z serem, pieczarkami i cebulą. czasem tak spieczone że raniły dziąsła, ale nikt nie narzekał, nie były takie złe a najważniejsze że nie drogie. Najlepiej smakowały zimą :)
 

pofrala

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
oranżady w woreczku, sakiewki na szyi na drobne wydatki (która to sakiewka SAMA się uzupełniała :pP), wspinania się po drzewach, beztroskich dwumiesiecznych wakacji i wafelków koukerouke, czy jakoś tak :)
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Oranżada, jej smaku obecnie żadna nie przypomina i lody śmietankowe, nie do porównania nawet z najlepszymi. Teraz wszystko ma inny smak.
 
Do góry