Smak nasienia

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ale siara...
Gorzej jeśli się uda i Ci zasmakuje :p wtedy biedak będzie skazany na stosowanie takiej diety częściej :p
 

wlascicielek4

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
122
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Ja mam pewien problem. Niedawno dowiedziałem się, że moja sperma jest "piekąca w ustach". Ma ktoś myśl jak temu zaradzić? W ogóle jak to możliwe?
 

kasparhauser

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moja poprzednia partnerka miała spore opory przed połykaniem mojego nasienia. Kiedy w końcu udało mi się ją do tego namówić, zaczęła narzekać na jej smak - podobno był za mdły.
Nie pomagał nawet zalecany na forach sok ananasowy... Na szczęście w necie trafiłem na stronę , gdzie udało mi się zakupić smakowe lubrykanty urozmaicające zabawę ;) Od tego momentu przez dobrych kilka miesięcy nie miałem okazji słuchać narzekań na smak mojej spermy, a wręcz przeciwnie;)
 

davincicode

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
137
Punkty reakcji
2
Gdyby ta dziewczyna zachowała zimną krew i powiedziała, że wie o tym, bo słyszała inaczej by to wyszło, a tak...
 

Safe4You_pl

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli możesz to napisz jakie to dokładnie lubrykanty,podaj nazwę:) Smak nasienia można w znaczny sposób poprawić,ale wiąże się to z dietą,głównie owocową.
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Smak spermy można oczywiście regulować, niemniej nie jest to wcale takie łatwe. Wymaga to przejścia np na odpowiednia dietę i wcale nie koniecznie na 1 dzień. Niemniej o sytuacji, o której mówimy większy problem niż smak stanowi jej konsystencja... Ale to już zupełnie inna historia :)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Ze zwierzeń kobiet u seksuologów wynika, że większość kobiet tej "zabawy" oralnej nie lubi.
Z różnych względów
- "po bożemu" mają i one przyjemność
- mówią, że czują się wtedy jak sztuczna pochwa
- skarżą się, że to jest dla nich poniżające
- mają trudności z oddychaniem
- mają odruch wymiotny
- dopiero pod koniec listy jest umieszczany smak, konsystencia i zapach.
Ktoś twierdzi, że sperma jest smakołykiem?
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Dziewczyna normalnie odpowiedziała, a wszyscy zapewne zaczęli się śmiać[ włącznie z większością/wszystkimi chłopakami z których spokojnie połowa jedyny kontakt seksualny miała z ręką]. Zadała pytanie jak każde inne, a że jednocześnie przyznała się do tego typu praktyk- to co w tym złego? Jedynym jej błędem była głupia reakcja.


Sam nie wiem jakiego smaku jest sperma, nigdy też o to nie pytałem[ nie skończyłbym w ustach stałej partnerki, a przygody na jedną noc nie było sensu pytać]. Jednak wiem, że to zależy od diety.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Eee tam normalne pytanie, dziwna reakcja...
Swoją droga zależy też w jakim wieku była owa dziewczyna... różny wiek rządzi się swoimi prawami i czasami młodzież potrafi być bezlitosna :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Każdy facet powinien sam spróbować i jesli uzna ,że to faktycznie taki rarytas to może poczęstować nim swoją kobietę.Smak bywa paskudny, bo żadko który facet dobrze się odżywia .
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Każdy facet powinien sam spróbować i jesli uzna ,że to faktycznie taki rarytas to może poczęstować nim swoją kobietę.Smak bywa paskudny, bo żadko który facet dobrze się odżywia .
Myślę, że nie jestem godzien takiego zaszczytu jak smakowanie mojej spermy. Co nie zmienia faktu, że swojej kobiety nigdy bym ją nie poczęstował.

Słyszałem, że po amfie jest strasznie gorzka... wie ktoś cokolwiek na ten temat?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
sewanna napisał:
Smak bywa paskudny,
Dzięki użyciu czasownika "bywa" można wydedukować, iż "bywa" również wręcz wyborny. Dobrze kombinuję?
Sprawdzić nie sprawdzę, bo się boję.
 
Do góry