słyszę ludzkie myśli w mojej głowie

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
inwigilowany2 napisał:
mam zamiar zrobić sobie rezonans magnetyczny głowy by udowadniać ignorantom
Aaa masz zamiar-rozumiem.




inwigilowany2 napisał:
Wiem że wśród czytelników tego forum nie ma wśród komentujących mnie osoby która by choć próbowała zrozumiec zagadnienie
Wiadomo-ignoranci...




inwigilowany2 napisał:
gdyby chociaż kilka osób zaczęło lepiej rozumieć ten problem,
To,że masz problem doskonale rozumiem-jednak przykre jest to ,że nie można Tobie pomóc-jeśli nie pójdziesz do specjalisty,będzie tylko gorzej.



inwigilowany2 napisał:
pseudo ekspertów diagnozujących promowaną schizofrenie
Ci pseudo-eksperci mają wiedzę i wykształcenie-warto im zaufać.Wiem,że moje słowa nic tu nie dadzą, bo jesteś w ciężkim stanie-mam nadzieję,że masz wokół siebie ludzi,którzy nie pozwolą, abyś zatracił się we własnej chorobie.Jedyne wyjście to ubezwłasnowolnić Cię i skierować na przymusowe leczenie- zanim zrobisz krzywdę sobie, lub komuś innemu.
 

joas17ce

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Opętanie może być jednym z objawów choroby psychicznej, nawet jest zamieszczone w książce Rabe Jabłońska "Podstawy psychiatrii" :p
Wprawdzie się na tym nie znam, ale jako ateistka uważam że żadna choroba, w tym i psychiczna, nie jest wywołana przez demony i nie wierzę w coś takiego jak opętanie i słuszność egzorcyzmów. Uważam, że osoby uważające się za opętane albo są psychicznie chore, albo są histerykami...
 

Cassie_126

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Warszawa
Ja teżsłyszę głosy w mojej głowie, często są dla mnie wredne, podłe, złośliwe i bezwzględne. Czasem teżmi się przekstałcają słuchowo rzeczy na dworze, które słychać, bo ja wtedy słyszę znowu to samo, co w głowie i mam wrażenie, że przez okno ktoś się na mnie gapi. Moja lekarka stwuerdziła u mnie psychozę schizoidalną i przepisała mi Rispolept i Floanxol. Chodzę teraz na terapię raz na dwa tygodnie i jest jużtrochę lepiej. Ważne, żeby mieć świadomość, że te głosy są nieprawdziwe.
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja jakbym zaczela slyszec jakies glosy (sorry, wydaje mi sie to abstrakcja, ale byc moze tak jest, skad mam to wiedziec) czym predzej udalabym sie do specjalisty
 
S

Shanea

Guest
ale nie zawsze masz świadomość, że są one oznaka że cos jest nie tak
 
Do góry