słuchawki nauszne do 400zł, jakie wybrać?

Myśliciel94

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam mam problem przy wyborze słuchawek, obecnie posiadam panasonic RP-DJS200, już grają gorzej niż na początku, poza tym wolałbym coś lepszego najlepiej z górnej półki : )

Na samym początku zastanawiałem się nad Monster Beats by Dr.Dre, lecz po przeczytaniu paru forum dowiedziałem się że wysoka cena nie ma się do jakości dźwięku i teraz zastanawiam się nad akg k518\k451\q460 bardziej nad dwoma ostatnimi, ale boję się że mogą być trochę za małe i nie będą też pasowały do mojego stylu ubierania się(hip hop) z drugiej strony myślę już nad zmianą stylu na poważniejszy za jakieś pół roku.. nie mogą też być za duże, ogólnie mam małą głowę i myślę że nie powinienem mieć problemu z akg k518 jeśli chodzi o ucisk w głowę na który narzekają forumowicze..

akg k451\q460 różnią się chyba jedynie wyglądem, czułością 126dB\125dB no i w q460 nie ma wbudowanego mikrofonu, jest sama regulacja głośności.. oba rozwiązania są dla mnie przydatne przy korzystaniu z mobilnego odtwarzacza.

Jakie słuchawki polecacie? mam 2 dni na zastanowienie się, więc bardzo proszę o szybkie odpowiedzi, z góry dziękuję :)

Ps. moim odtwarzaczem jest htc one v (PowerAmp)
 

Myśliciel94

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
zależy mi na wyglądzie i na dźwięku, 3 pary słuchawek które wybrałem mają dobre opinie i też w miarę mi się podobają, dlatego też wolałbym skupić się na nich, a wygląd słuchawek poleconych nie podoba mi się niestety ;/ mam małą głowę tak jak wspomniałem i nie mogą być one duże :)
 

maniek070

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
południowo-wchodnia polska
Podepnę się pod temat, szukam słuchawek do 100 zł, douszne albo nauszne, mogą być bezprzewodowe, polećcie coś aktualnego bo necie jest dużo starych wątków, słuchawki do ogólnego słuchania z telefonem, dobrze by było gdy posiadały również mikrofon ;) Słuchawki dla kobiety;)
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Jeżeli chodzi o słuchawki dobrej jakości,któe posłużą Ci przez długi czas i spełnią Twoje wymagania,to polecam Model ON.EARZ będziesz z nich zadowolony.
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
RaBBeat_pl napisał:
Jeżeli chodzi o słuchawki dobrej jakości,któe posłużą Ci przez długi czas i spełnią Twoje wymagania,to polecam Model ON.EARZ będziesz z nich zadowolony.
Dobra jakość dźwięku, no i wygląd... zdecydowanie musisz zerknąć na słuchawki Kruger&Matz. Mam jedne ich słuchawki i są super. Drewnane wykończenie robi swoje.
 
Y

Yelonek

Guest
Aker_85 napisał:
Drewnane wykończenie robi swoje.
Buahaha, a co konkretnie?

Widzę, że sami nowicjusze w tym temacie - o sprzęcie audio nie macie pojęcia.

Gorąco polecam bitsy. Najlepiej grają z telefonami komórkowymi. :hahaha:
 

Dzonnybravo

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Osobiście bardzo polecam NuForce NE-700M. Zaoszczędzisz prawie połowę budżetu, a brzmienie będzie mega - zasadniczo ludzie ucho nie jest aż tak czułe żeby powyżej pewnej granicy czuć różnicę.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja zawsze wybierając słuchawki lubię je uprzednio przetestować, sprawdzić jakość dzwięku. Lubie je przymierzyć, zobaczyć jak leżą. Ostatnio przykładowo odwiedziłam iSpota i tam też Pan z salonu troszeczkę więcej mi poopowiadał o sprzęcie. Nie wystarczy tylko wpisać hasło i kupić. Niby to tylko słuchawki - ale dla mnie też powinien to być świadomy wybór i sprawdzony model...
 
C

cudarchitektury

Guest
Sam mam od trzech lat bezprzewodowe słuchawki sony mdr rf810rk. Jakość dźwięku jest naprawdę dobra. Po naładowaniu mogę teraz słuchać od ok. 5 do ok. 8 godzin. Może wygląd słuchawek nie jest zbyt specjalny, ale mi zależało na jakości dźwięku.
 

Kowalmar

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
teraz z panasonica są fajne te bezprzewodowe BTD10. Do 400 zł je kupisz, są mega wygodne no i jakość dźwięku jest obłędna. Polecałabym technicsa bo jakościowo biją wszystkie inne, ale są jednak droższe
 

AdamSel

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Według mnie akurat jeżeli będziecie potrzebowali sprawdzić sobie różne modele jeśli chodzi o słuchawki to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia sobie Magazyn Ceneo gdzie znajdziesz słuchawki bezprzewodowe dokanałowe ranking na pewno pomoże w podjęciu racjonalnej decyzji zakupowej. Pozdrawiam i daj znać, jak już jakieś znajdziesz :)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Koss porta pro, praktycznie połowa tej ceny, a stosunek cena-jakość od lat najlepsza na rynku.
 
Do góry