Ślub, ślub...i po ślubie! Jak było?

azetka

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Też jestem takiego zdania. Zamiast wesela podróż np. do Hiszpani.
 

gabryjelka

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Szkoda by mi było nie miec wesela. My mieliśmy dość duże, goście byli zadowoleni, my też chociaż niemożebnie zmęczeni, a jeszcze były poprawiny i trzeba było być w formie :p stresować się nie ma co bo wszystkiego i tak nie przewidzimy i nie zapobiegniemy jakimś małym katastrofom. U nas np prawie przewrócił się tort... ale dobrze sie skończyło ;)
 

polunia

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Żeby całe nasze życie było tak piękne, radosne i udane jak nasze wesele :) :) :) :)
 

Babadook

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2017
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Ostatnio byłem na weseleu u dobrych znajomych i było naprawdę nieźle. Dekoracje sali robiły ogromne wrażenie, ale to głównie za sprawą pani Ewy z pracowni Dzika Róża, która zajęła się zarówno samymi dekoracjami, jak i umiejętnym rozstawieniem stołów. Szkoda, że moje wesele było tak dawno temu, chciałbym cofnąć się do tego czasu. ;)
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
JA tylko żałuję, że nie wybrałam sali z ładniejszym otoczeniem. To był środek lata, a goście mieli do dyspozycji malutki taras. Marzy mi się teraz coś takiego, w środku lasu.
G0025104.JPG


caribbean-evening-beach-wedding.jpg
Albo plaża - kompletny odlot :D
 

Hyszky22

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Wrocław
Noo wesele na plaży to odlot :D ale też i kosztowna sprawa ;). U mnie było skromniej choć i tak przyjemnie bo na mazurach :). Ładne widoki i piękna pogoda.
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Hyszky22 napisał:
Noo wesele na plaży to odlot :D ale też i kosztowna sprawa ;). U mnie było skromniej choć i tak przyjemnie bo na mazurach :). Ładne widoki i piękna pogoda.

Mazury brzmią super :)
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja osobiscie chcialam skromny cywilny slub z obiadem dla rodziny, partner chcial z wielkim hukiem zaprosic polowe miasta i zrobic wesele z prawdziwego zdarzenia :D Z natury jestem ugodowa wiec uleglam jego namowom :D Wesele odbylo się w zajeździe Hetman pod Lublinem :D pieknie elegancko i faktycznie z wielką pompą :D Ogolnie z perspektywy czasu nie załuje ze dalam sie namowic :D
 
Do góry