ślub i wesele w krakowie

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Cześć. Chciałam się zapytać, czy zna ktoś fajne miejsce na zorganizowanie wesela na 200 osób w Krakowie, lub w jego okolicach? Ślub odbędzie się w okresie letnim, więc zależałoby mi gdyby wokół tego lokalu był jakiś ogród, albo przestrzeń, żeby można byłoby się przespacerować. Istotna jest też kwestia klimatyzacji, żeby gościom nie bło zbyt gorąco. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i wskazówki :)
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ja się niedawno zorientowałam, że w Krakowie na terenie Business Parku w Zabierzowie jest restauracja Krakowskie Przedmieście. I na jest idealna po prostu na wesele. Zmieszczą się w niej z dwie setki gości, mają doświadczenie w organizowaniu takich dużych imprez i bardzo dobre menu. Poza tym otoczenie jest ładne i można porobić atrakcyjne zdjęcia pamiątkowe. Mają klimę, więc letni upał to też nie problem.
 

zielonajola

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na tyle osób to nie wiem zapytaj u Noworolskich w sukiennicach, w lecie jest tam niesamowity klimat i kawiarnia jest super.
 

goshka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Z Krakowskich lokali, które pomieszczą 200 osób znam Hotel Witek w . Ogród też tam mają :)
 

Marysiaa :)

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Okolice Krakowa - Jerzmanowice (droga na Olkusz) - Chochołowy Dwór, ogromny ogród, duza sala,na zewnątrz ogromny plac zabaw dla dzieci a w środku przewidziano kącik zabaw :)
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Ja byłam w te wakacje na weselu zorganizowanym w Krakowie w holtelu Swing. Bardzo ładna sala i przyjemna obsługa. Taras i miejscie na złapanie oddechu, równiez przyjemne. A, lokal z klimatyzacja- przydaje sie w wakacje:) Jako że byłam świadkową widziałam również apartament dla nowożeńców- piękny!
 
I

impresja_switu

Guest
na taką ilość osób to nie wiem, gdzie można, ale jeśli chodzi o miejsce na trochę mniejsze wesele to bardzo fajnie sprawdza się Hotel Niebieski. Mają fajne opcje jeśli chodzi o menu i alkohol, można liczyć na to, że sala będzie udekorowana elegancko.
 

MonikaNowak

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
impresja_switu napisał:
na taką ilość osób to nie wiem, gdzie można, ale jeśli chodzi o miejsce na trochę mniejsze wesele to bardzo fajnie sprawdza się Hotel Niebieski. Mają fajne opcje jeśli chodzi o menu i alkohol, można liczyć na to, że sala będzie udekorowana elegancko.
Ja się z tym zgadzam. Restauracja w Hotelu Niebieskim Vanilla Sky jest zachwycająca. Pomogą ułożyć Wam takie menu, by wszyscy goście byli zadowoleni :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
klaraa1 napisał:
na taką ilość osób to nie wiem, gdzie można, ale jeśli chodzi o miejsce na trochę mniejsze wesele to bardzo fajnie sprawdza się Hotel Niebieski. Mają fajne opcje jeśli chodzi o menu i alkohol, można liczyć na to, że sala będzie udekorowana elegancko.
Ja się z tym zgadzam. Restauracja w Hotelu Niebieskim Vanilla Sky jest zachwycająca. Pomogą ułożyć Wam takie menu, by wszyscy goście byli zadowoleni :)
Moge podać namiary na to miejsce http://www.gastro-tour-serwis.pl/
Moja siostra własnie tam organizowała wesele i naprawde wszystko było zorganizowane bardzo profesjonalnie.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
o znam ten hotel, faktycznie robi wrażenie i myślę, że jeśli chodzi o zorganizowanie tam wesela doskonale się do tego nadaje.
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
wesele w hotelu to super rozwiązanie, jak się ma gości rozsianych po całej Polsce, gdzieś też ich trzeba ulokować, więc od razu można załatwić pokoje. Dla mnie dobrym miejscem jest ten hotel bwkrakow też ze względu na to, że mają swój własny parking.
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Byłam na przyjęciu weselnym w Krakowie w Restauracji Biała Róża. Piękna sala w klasycznym stylu, polecam na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Te na którym byłam , było na jakieś 80 osób, ale podobno są przygotowania nawet na 100 osób. Przepyszne jedzenie, ja jeszcze nie mogę zapomnieć smaku przepysznych tradycyjnych zrazów.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
dobrze też na wesele sprawdzają się sale w hotelach, bo dość często goście przyjezdni i trzeba znaleźć im jakieś miejsce, gdzie będą mogli się odświeżyć i przenocować. W tym hotelu http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ jest bardzo ładna sala i dobre jedzenie, no i jest parking
 

denka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
o restauracja Monopol w Hotelu Best Western Old Town jest bardzo fajnym miejscem. Byłam tam na weselu i fajnie się bawiłam. Dobre jedzenie miła obsługa i jak ktoś ma ochotę pójść na spacer do rynku będzie miał dwa kroki.
 
C

CzarnaKlaudia

Guest
Tak Best Western, ale ten przy Opolskiej to bardzo dobre miejsce na wesele. Byłam , widziałam i mogę chwalić: obsługę, miejsce, wystrój itd. Robi wrażenie, miejsca sporo więc nawet takie duże wesele też tam są obsługiwane :)
 

Agniesia88

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
CzarnaKlaudia a mogę wiedzieć coś więcej o tym lokalu? Best Western Efekt Express to podobno nowy hotel, myślisz, że 200 osób zmieszczą?
 
Do góry