Słodycze

manieqq

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kołobrzeg
Mnie do słodyczy akurat nie ciągnie raczej ... Wolę owoce, czasem po obiedzie wafelek;)
 
A

Alek06

Guest
Ostatnio słyszy się, że czekolada taka zdrowa, dobra na depresję. Można się rozgrzeszyć.

Dokładnie ,a do tego czekolada ma magnez który uspokaja wiec spokojnie mozna skoczyc na małego batonika i nic sie nie stanie.Ja tak robie z Princessa.Od razu lepiej sie człowiek czuje.
 

Cathrina

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Uwielbiam czekoladę mleczną, czasami sama potrafię zjeść na raz nawet trzy tabliczki!
na szczęście mam dobrą przemianę materii i mogę sobie na to pozwolić.
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
A kto z nas nie uwielbia czekolady ? Jej, jeszcze taka milkaaaa . Mmmmm. Aa później wielki płacz i załamywanie rąk , bo tutaj coś się nazbierało i na dietę trzeba . Eh.
staram się ograniczać słodycze jak tylko moge, ale nie zawsze wychodzi.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jak się prowadzi aktywny tryb życia to nawet kilo czekolady nie zaszkodzi ;)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
od czekolady też jestem trochę uzależniona.. gdy mam ochotę na coś słodkiego to czekolada, batony czekoladowe, lody czekoladowe..
 

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
o tak słodycze to jeden z najlepszych jedzeniowych wynalazków. Ja się bez czekolady, batoników itp nie mogę obejść tak na dłuższą metę. Najgorzej to będzie w Święta, jak na stole będą te wszystkie wielkanocne wypieki. Nic tylko jeść. A że Wielkanoc coraz bliżej to mam dla Was kurczaka Oglądajcie i wysyłajcie, nawet nie przypuszczałam, że to może być takie zabawne. Mój Kurczak!
 
I

impresja_switu

Guest
Ostatnio spotkałam się z nietypowym sposobem na nadmierne miękkości - czekolada odchudzająca i batoniki. Znalazłam je na stronce http://mmo.pl/ obok mnóstwa innych środków zmniejszających łaknienie czy poprawiających jakość wyglądu. Na batonikach odchudzających zasadza się 5-cio dniowa kuracja dietetyczna. Ciekawe, to zapewne bardzo pomocne właśnie, gdy ktoś nie może przestać jeść słodyczy.
A święta... cóż, rzeczywiście będą sporym testem dla silnej woli...;)
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
blee.. potworność jakaś, nie dośc że paskudne, to mam wrażenie, że sztuczniejszych rzeczy to nie ma. ja już wolę sobie zjeść coś normalnego słodkiego, dobrego przede wszystkim np. princessę kokosową, po której się cieżko nie czuje i się nacieszyć tym smakiem. najwyżej potem można iść na spacer ;) no chyba, że się wygra mini coopera, to wtedy pojechać na spacer swa wygraną bucheche :D
 
A

Alek06

Guest
blee.. potworność jakaś, nie dośc że paskudne, to mam wrażenie, że sztuczniejszych rzeczy to nie ma. ja już wolę sobie zjeść coś normalnego słodkiego, dobrego przede wszystkim np. princessę kokosową, po której się cieżko nie czuje i się nacieszyć tym smakiem. najwyżej potem można iść na spacer ;) no chyba, że się wygra mini coopera, to wtedy pojechać na spacer swa wygraną bucheche :D


Trzeba miec chyba niebywałe szczescie zeby wygrac coopera...
Chociaz z drugiej strony , kto wie,moze szczecie czyha za rogiem.
 

klauducha14

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
357
Punkty reakcji
2
Miasto
z raju
kto chciałbym z was dostawac slodycze calkowicie za darmo? wystarczy ze wyslecie mi pw z waszym @ a ja wam wysle stronke gdzie takie mozna otrzymac.Gwarantuje to wam.
 

TylkoTwoja ;*

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Miasto Marzen
ja tez uwielbiam słodycze szczegolnie czekolade ;>






--------
Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
 
W

wroneczki4

Guest
Ja jak chcę coś słodkiego to największa oznaka, że jestem głodny.
Ogólnie także kocham słodycze ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
no tak jak mogłam zapomnieć o słodyczach :sciana:
wyznaje zasadę "dzień bez czekolady, dniem straconym" :D
 

michaelix

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warmia
Hihi, czasem jak mnie złapie chęć to potrafię o 24 lecieć 5km do nocnego i kupić ze 2 czekolady, parę batonów i do tego jeszcze Pepsi (nie Coca Cole :p), oczywiście jeśli coś zostanie po dotarciu do domu to i tak nie doczeka następnego dnia. Jeśli nie zjem czegoś słodkiego po obiedzie to cały dzień chodzę "na głodzie" :D:D normalnie jak narkotyk.

Co do marek-najlepsza jest mleczna milka, alpen gold "z okienkiem" i ogólnie mleczne czekolady (wedel jakoś mi nie przypadł tylko). Nie mówcie proszę o dietetycznych słodyczach-normalnie mam dreszcze jak to widzę, tak samo jak ludzie mogą jeść produkty czekoladopodobne? BLEE!

Dodam że prowadzę aktywny tryb życia i nawet 3-6 czekolad na dzień potrafię pochłonąć i nie robi to żadnego wrażenia na organizmie... :D
 
Do góry