Słodycze

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Właśnie miałam szukac takiego tematu :eek:k:

Dostałam punkty za oferty:
- HaloNet!
- Tax Pol
- SpeakUp!

I mam 1334 punktów :sexy: Chciałam zamówic paczke, ale jakos tych słodyczy w ogóle nie ma i narazie czekam, ale ostatni raz próbuje, bo jak zablokuja mi znowu konto, lub ukradna punkty to kończe z tym :p
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
a mi jak juz pisalam zwrocili punkty pare dni po zamowieniu paczki nawet nie wiem czemu ;x rezygnuje z tego bo jakis syf powstał na tych slodyczach ;d
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
wg mnie to straszne oszukanstwo :p nie wiem czy Wam pisalam ;p ale w marcu zamowilam paczke z jajkiem (takim duzym) i przywiozl ją kurier... w LIPCU! przeterminowane, nie nadawalo sie do zjedzenia :) szkoda czasu! :)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
ja zxamowilam raz paczke za 2100 (bodajże0, niemal, ze ukradli te punkty to zablokowali konto :) Pisalam kilka maili do admina i zero odpowiedzi, zalozylam nowe i nazbieralam wkoncu te 1000 punktow, jak beda slodycze zamawiam, ale tak jak pisalam, ostatni raz :)
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
slodycze kurier??/ ;O łaał no to niezle ;/ masz racje szkoda na to czasu ;x
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
mysle ze nie ma tutaj roznicy- czy kurier czy nie :) poniewaz byly przeterminowane ;p i czekalam ok 4 miesiace ;/ wiec naprawde niewarto. Dobije do 1000 jesli ktos sie porejestruje ;p a mam dopiero 500 punktow :) i koncze z tym, tylko jak usunac tam konto?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
O usunięcie konta trzeba do nich napisać z prośbą.
Kiedyś chciałam też usunąć ale zrobili tyle problemów, że dałam se spokój i po prostu już tam nie zaglądam ani się nie loguję.
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Oszuści...
Nie ma co się w to bawić.

Zrezygnowałem z FSS prawie 0,5 roku temu. (po czym jak poznałem całą prawdę o nich...)
Kilka dni temu wszedłem zobaczyć, i ot tak dostałem -750 pkt za znajomych.
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Niestety ale ciągle przychodzi od nich sporo spamu... czasami kilka maili dziennie :/ Można się wykończyć. Szczerze mówiąc na samym początku tej stronki wszystko było super, łatwo zdobywało się punkty i paczki były naprawdę fajne i sporo słodyczy za 1000punktów. A teraz :) nic smacznego... i trzeba sie napracowac zeby cos dostac, a czasami mozna sie tego nie doczekac, bo..."czegos im brakuje na magazynie", a gdy sie zamawialo to bylo na stanie ;p sama męczarnia i szkoda czasu :)
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Już nawet nie chodzi o meczarnie zbierania punktów , ale o fakt , że np. robie wszystko uczciwie a oni z takimi numerami , że niby ktos oszukuje :bag:

to niech spadają;x
 

pepe-girl

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
A jak dla mnie świetna sprawa z tymi słodyczami :p Na paczkę czekałam 9 dni. Słodycze po prostu przepyszne i na dodatek mam teraz około 6000pkt. i gdy tylko dodadzą coś nowego to od razu zamówię :)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
dokładnie, ja tez myślalam, że to super stronka, wszystko pieknie ładnie i nagle zablokowali konto bez wytlumaczenia :) Chociaz jakby ta paczke wyslali, na ktora stracilam punkty :eek:k:
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
ja mam 360 punktów, nie jestem w tym aktywna, czasem sobie wejde.. z 4 dni temu mialam 200 pkt :) no i wkoncu sobie coś zamówie, jak nie przyjdzie to trudno, zła nie bede .. bo nie wkladalam to wiecej pracy, jedynie sie zarejestrowałam ;)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Dodano mi własnie punkty za ofertę A.pl :) I mam 1434 ;) Zamowilabym coś, ale czekam na nowe slodycze, bo wybór marny ;)
 

prezes18

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
159
Punkty reakcji
1
zamówiłem wczoraj paczkę za 1050 pkt bo nie chce mi się dalej czekać kiedy dodadzą nowe słodycze, wybór był marny :/
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
oj chyba schodza na psy... :/ :/ brak wyboru slodyczy itp. rozne akcje. Cos mi sie wydaje, ze niedlugo freesweetsite przestanie istniec
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
A ja juz wreszcie chcialabym cos zamowic, a tu nic nie ma :( I tak czekam, bo przeciez 50 cukierkow nie zamowie :p I to juz od dluzszego czasu nic nie uzupelniaja :/
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Wreszcie dołożyli slodycze i zamowilam sobie paczuszke za 1430 punktów :D Na koncie zostalo mi 4 ;) Jeśli przyjdzie paczka normalnie i nie zwroca mi punktow, nie ukradna, ani nie zablokuja konta to moze i bede sie dalej w to bawila :) Na dzien dzisiejszy czekam na slodycze :p

Zamowilam:
- 1x Leaf Jawbreaker Monster (wielka guma do żucia)
- 1x Nestles Smarties Tube (czekoladowe dropsy)
- 2x Galaxy Cookie Crumble (ciasteczka)
- 1x Maynards red and blacks (cukierki z gumą o smaku wina)
- 1x Wispa Bar (batonik)
- 1x American Pixie Sticks
- 1x War Head Single (kwaśny cukierek)
 
Do góry