Slipknot

Toxic_Princess

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdynia
Niektórzy mogą mówić Slipknot to takie prostackie wycie czy oklepany zespół. Nie słucham ich bo mają jakieś maski, bardziej mi się to nie podoba, ale lubię ich za muzykę. Lubię nieraz łupanki, a oni ( o dziwo ) sprawiają że jak jestem wściekła czy mam zły humor od razu dostaje poztywnej energii i dobrego humoru.
 

psychic

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Po Rammsteinie Slipknot to mój ulubiony zespół. Kocham ich za brzmienie i teksty. Ogólnie za wszystko :D

Poza tym jeśli ktoś nie zapoznał się z ich twórczością, to niech nie gada głupot o ich tekstach piosenek.
 

mateoaka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
51
Punkty reakcji
3
Kiedyś słuchałem. 2 piersze płyty super, potem moja sympatia do nich jakoś się rozmyła (po singlu Vermillion, czy jakoś tak). Do dzisiaj czasami sobie ich puszczam :)
 

Azerus93

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Vermilion? Mi tam się ten singiel bardzo podoba, chociaż jakims wielkim fanem tego zespołu nie jestem i kojarze tylko najbardziej znane kawałki.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Od jakiegos czasu zaczełem słuchac slipknota podoba mi sie ten zespół i jest jednym z moich ulubionych
biggrin.gif


smile.gif
Co wy sadzicie o slipknocie
smile.gif

Taaak - Slipknot to świetny zespół, ja też często ich słucham :) Moje ulubione kawałki to : "Duality" ; "Before I Forget" ; " People=Shit" oraz "Wait And Bleed"
 

allego

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
...dzięki za przypomnienie o ich istnieniu :) Już wiem czego mam dzisiaj słuchać..
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Może i prostackie teksty, może i młócka, ale nikt nie odmówi im bycia jednym z najlepszych koncertowych zespołów. Potrafią dać czadu jak nikt. Według mnie jedna z najlepszych kapel metalcorowych.
 

Miktero

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Widocznie znam tylko te lepsze i popularniejsze utwory tego zespołu. Może lubię z 6. Dają radę. :)
 

stonersixxx

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Nie jestem fanem Slipknota. Kiedyś stroniłem od screamo/growlingu więc byłem naturalnym anty-fanem tego zespołu. Po latach mi sie to zmieniło, lubie dobre darcie mordy a dalej mi to nie pasuje. Czemu? Bo Corey nie drze tej mordy dobrze, proste xD Ich utwory często wydają mi się chaotyczne i bez polotu, ważne by był krzyk i bębnienie. Niektórym się to może podobać, to też jest jakiś pomysł na brzmienie jednakże nie dla mnie ten stuff.
Slipknot nie jest jednakże gównianym bandem bez żadnych wartych uwagi utworów - lubie Snuff, Dead Memories i Duality.
 
Do góry