Slayer

prtyfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
hell
"ok" to za mało jak na żywą legendę thrashu ;p nie mówie, że są ch...we;p są zdecydowanie słabszym punktem ich twórczości niż wokal Tomka (imo) dats ol ;p
 

kubaw696

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Po przeczytaniu tego tematu ściągnąłem z neta seasons in the abyss, żeby sprawdzić czy to takie fajne i... rozwaliło mnie totalnie. Mam zamiar kupić oryginał i reszte też przesłuchać bo widze(słysze), że warto. Jestem nowy w temacie metalu i do tej pory zapatrzony byłem w metallikę, ale teraz widzę, że slayer rządzi hehe
 

prtyfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
hell
no to życzę pwodzenia w odkrywaniu nowej muzyki;p

TheDeathOne

napewno na tym forum się tego nie nauczysz :p łap za wiosło i katuj progi :daibel2:
 

Kavc96ddjf1802

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dobra muzyka, szybkie i energiczne kawałki.
Reign in Blood - szybki, brutalny album - polecam !
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
napewno na tym forum się tego nie nauczysz jezyk.gif łap za wiosło i katuj progi 622.gif
już rok je katuje ;-)
@up
zamiast "brutalny" daj "agresywny" i mamy gotową definicję Slayera ;-)
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
muzyke maja fajna ale czasami ich teksty mnie przerazaja
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Klasyk, co tu dużo mówić. Choć nie słucham za wiele thrashu, to z tego gatunku jest to mój ulubiony band...najlepsza płyta to ofc "Regin in Blood".

Teksty są przerażające, poruszają dziwne często brutalne tematy, ale takie są uroki ekstremy.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja już przesłuchałem. Pierwsze wrażenie dobre. Czuć styl z Christ Illusion. Generalnie Slayer nie zszedł poniżej poziomu jaki reprezentuje, a to wiele znaczy przy tak długim stażu. Polecam ,,Beauty Through Order".
 

aaaatttt

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hell Awaits, Show no Mercy, Reign Blood, South of Heaven ;)

Reszta wg mnie gorsza, a tegoroczny World Painted Blood > Christ Illusion
 

Blackthorn

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
63
Punkty reakcji
1
Miasto
Phraxos
W mojej ocenie ich najlepsza płyta to "Seasons In The Abyss" - perfekcyjne połączenie klimatu "South In Heaven" oraz czadu "Reign In Blood".
 

DamianSlayer

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań/Wieluń
A co sądzicie o koncercie na Ursynaliach? Jak dla mnie najsłabszy z ostatnich gigów w Polsce. Specyfika festów studenckich swoje zrobiła.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Nie byłem w Łodzi, ale był dużo lepszy niż na soniku. Lepsze warunki. I jedynym minusem był za krótki set, zabrakło ewidentnie kilku kawałków. Ogółem szatan dziwki, slejer :cenzura:. Moc i zniszczenie.
 

DamianSlayer

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań/Wieluń
W Łodzi był najlepszy ze wszystkich ostatnio. Ale generlanie nie ma co narzekać. Trzy koncerty w trzy lata. Nigdy się to dotychczas nie zdarzyło ;p Ale pewnie jedna płyta, porządna trasa i niech odejdą w chwale.
 

luki1442

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja byłem na Ursynaliach i bardzo mi się podobało. Jednakże zauważyłem że chyba się dzwiękowcy nie popisali, i Kerry był troszkę zbyt cicho w stosunku do Garry'ego. No ale tak na prawde zobaczyć legendę to jest to. Znajomi z którymi byłem, tylko powiedzieli że przez cały koncert uśmiech nie schodził mi z twarzy :D
 

Miktero

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Nie potrafię przekonać sie do tego zespołu, chociaż lubię kilka piosenek, jak np. "I Hate You".
Chyba najbardziej nie potrafię znieść tego brzmienia, bardziej potrafię się wsłuchać w coś spokojniejszego, lub deathmetal. :)
Mimo to niektóre piosenki ma naprawdę znakomite. ;)
 
Do góry