SKYN - co sądzicie?

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
Testowaliście może nowe nielateksowe prezerwatywy "SKYN" unimil?
Jakie są doznania i jaka wytrzymałość? Pękła komuś?
 
W

wroneczki4

Guest
Ja poza firmę Durex nie wychodzę i nie mam zamiaru eksperymentować. Jestem przekonany, że są niezawodne i cieszę się z ich "usług"
 

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
Ja poza firmę Durex nie wychodzę i nie mam zamiaru eksperymentować. Jestem przekonany, że są niezawodne i cieszę się z ich "usług"

Skoro nie zawodzą to chyba nie ma co eksperymentować, choć podobno SKYNy dają inne doznania, myślałem, że ktoś na forum może je testował i powie co i jak odnośnie ich.
 

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
KatoCity
Na razie trzymam się tabletek, więc nie widzę potrzeby kupna. Ale czekam na próbki, to wtedy się wypróbuje.

Co do wytrzymałości gumek, to nigdy nam nie pękła ani nic, a stosujemy różne, choć najczęściej Durexy.
Nie dawno kupując paczkę się troche zastanawiałam ale wzięliśmy TABOO. A sprzedawca (młody, z 22lata) dość głośno powiedział że mamy nie brać Rostexów bo pękają.
Chłopak chciał pomóc, a wyszło tak że ludzie w sklepie patrzeli się na niego ze zdziwieniem a ja odchodząc od lady składałam się ze śmiechu aż do łóżka:D
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Z ciekawości kupiłem. Nie pękły, zachowują się jak normalne prezerwatywy ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Na dzień dzisiejszy żadna prezerwatywa nie pękła, czyli są dla mnie niezawodne.
Masz z nimi inne doświadczenia?


No właśnie ja niestety mam inne, pękła nam dwa razy, inne nigdy- chociaż równie dobrze to mógł być przypadek, ale ja już mam do nich uraz, zresztą parę osób potwierdziło moje zdanie...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No właśnie ja niestety mam inne, pękła nam dwa razy, inne nigdy- chociaż równie dobrze to mógł być przypadek, ale ja już mam do nich uraz, zresztą parę osób potwierdziło moje zdanie...

Racja racja, nam tez kiedys pekly i to za male zazwyczaj sa na mojego partnera... :/
 
Do góry