Skutki nieprawidłowego odżywiania.

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
U mnie skutkiem takiego odżywiania było to, że po prostu źle się czułem, przybyło mi kilogramów. Bardzo mi nie służyło podjadanie słodyczy w pracy, zamiast cos na obiad sobie wziąc, to z braku czasu był baton, zona mnie zaczęła pilnować, często szykuje mi coś do zjedzenia albo sam sobie ogarniam jakiś obiad, super opcją jest tez picie shake'ów fitMe, sycą i można zrobić błyskawicznie, pomagaja utrzymac odpowiedni poziom cukru we krwi, zero napadów głodu
 

nellaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2018
Posty
34
Punkty reakcji
1
Zaburzenia odżywiania są bardzo szkodliwe, znajomej wypadały mocno włosy i na pół roku straciła miesiączkę
 

Alina33

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2020
Posty
5
Punkty reakcji
0
Problem z włosami, paznokciami, miesiączko. Problemy skórne, z organami wewnętrznymi, a nawet związane z psychiką. Organizm to system naczyń połączonych. Złe odżywianie wpływa całościowo na organizm. Popatrzcie na przykład na osoby, które próbują stosować diety eliminujące spożywanie niektórych produktów. Prędzej czy później sygnalizują one problemy zdrowotne.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Od tego zaczyna się wszystko i wszystko się przez dietę sypie...jeśli nieprawidłowo sie odżywiamy cierpi na tym cała gospodarka organizmu. Dlatego diety głodówkowe sa tak wyniszczające. I też dlatego lekarze w szpitalu medicover nim opracują terapię leczenia, zaczynaja od wyników badań. Dopiero na ich podstawie dostosowuja program https://odchudzanie.medicover.pl/
 
Do góry