Skuteczny Sposób Na Pozbycie Się Trądziku/Blizn/Przebarw.

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Hmmmm troche już "siedze" w kremach bo jednak jakos nigdy nie mogłam pochwalic sie idealna cera ;/ o tym o ktorym piszesz nie slyszalam, a juz kilka razy zmienialam dermatologa i kosmetyki. A to jest dermokosmetyk? W przypadku problemow skornych jak tradzik czy luszczyca czy atopowe zapalenia nie ma co ryzykowac i isc "w nowosci" bo jednak chodzi o nasze cere... Ta na zmiany reaguje jak na prad. Popatrz sobie kochana na ten balsam https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ Stosuje juz 4 msc a jak widzisz jest pozbawiony substancji drażniących i alergizujących przez co bezpieczny dla osob z naszymi schorzeniami. Sprobuj - na pewno nie zaszkodzi
 

Zako00

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cetaphil jest faktycznie łagodny, ale ja stosuję emulsję do mycia - sprawdza się super, ale np. krem to właśnie Sevolium - szperam w necie, żeby poczytać opinie, gdyż działa na mnie zaskakująco dobrze. Najważniejsze, że nie szczypie mnie twarz jak po wielu kremach, które używałam.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Mi ludzie dają z wyglądu 27-28 lat. Zero zmarszczek i podobnych. Mam 42. Mojej żonie dają 28-30. Ma obecnie 40. Ludzie kiwają głowami na boki i wierzą dopiero gdy dowody osobiste zobaczą. Moi rówieśnicy wyglądają dziś jak dziadki, sier dziadki. Chemia, faje i wóda z naciskiem na chemię u kobiet. Wy naprawdę nie rozumiecie e się postarzacie? Te wszystkie szajsy i polimery używane są także do lakierowania łachów, mebli i innych. Nie prościej się wybejcować w jakiejś lakierni?? Moje córki mają mordki 10 letnich dziewczynek a zaraz osiemnachy skończą. Nigdy nie użyły nawet grama chemii na twarz i proszę, od adoratorów odgonić się nie mogą.
 

Gula

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork
Ale co to tak naprawdę jest chemia?
Są dobre kosmetyki, które naprawdę działaja, na przyklad nawilżające olejki itd. No coż, można niektórym pozazdrościć dobrych genów, ale czasami trzeba sięgnąc po cos z drogerii czy apteki. Ja np. mam gładką cerę, a moja siostra trądzik od zawsze... I co tu z tymi genami?
Najwązniejsze to czytać składy - zeby np. kosmetyki nie miały alkoholu, bo on wysusza...
Na trądzik nie ma jednego dobrego sposobu> To metoda prób i błędów, zanim ci się cos spodoba. Podobno sevolium jest ok, ale czy jest rewelacją to nie wiem. Moja siostra mówi, że na efekt się czeka parę tygodni, ale skóra jest odżywiona i gładsza. Ale czy na 100 % to działa - w sensie usuwa trądzik na zawsze - to ciężko powiedzieć.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Sposoby na wszystko są i zbierają kurz w antykwariatach. Książki medyczne, ziołolecznictwo, zdrowie i masa innych. Na kilogramy tera sprzedają. Za 50zł z antykwariatu można wynieść całą aptekę w jednej reklamówce. Za książkę związaną z łuszczycą i grzybicą zapłaciłem kiedyś chyba 5zł. Książka wydana kilka lat po 1 wojnie. Za książkę związaną z pleśnią + troche ogólnej biologii dałem 8zł. Ta pierwsza zarobiła dla mnie około 1000zł bo nie drę z ludzi chorych ale za to ta druga ufundowała mi ot by nowe auto :)) na odcinku może 5 lat. Tak tak, ludzie walczą z pleśniakami, grzybami i wilgocią w budynkach. Walczą z pomocą Obi i Castoramy i walczą tak że tylko OBI i Casto wygrywają :)) To samo jest z chemią w kosmetykach. Pudry, maseczki i podobne to tak jak szpachla na poprzepalanej migomatem blasze po remoncie auta powypadkowego. Pod spodem koroduje :)
I tak też jest z naszymi paniami. Umyją MASKĘ i gdy na nią zerkniesz załącza się fraza: z tyłu liceum, z przodu muzeum.
Mowisz krosty, pryszcze i reszta?
Odkwaś organizm, wpitalaj tylko witaminy z owoców i warzyw, zrezygnuj z cocacoli, tigerów i innych śmieci a organizm sam się oczyści. Zioła, zioła i raz jeszcze zioła. Poszukaj w antykwariatach ksiązek o tym ale książek wydanych maksymalnie do 1989 roku. Parz sobie "piciu" i zobaczysz jak szybko znikną problemy. Odstaw kosmetyka, aptekę, chemię. System strzeli na Ciebie focha ale żywot Ci to wynagrodzi. Poczytaj sobie na jakich warunkach można w Polsce wprowadzić kosmetyki do obiegu to zdebiejesz. Wiesz co to znaczy TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE w 90% przypadków? Losowo wybrani ochotnicy w klinice dostają 300zeta dniowki. Takich wizyt mają powiedzmy 10. Ich podpisy i wyniki w zupełności wystarczą by dostać pozwolenia. Tego typu testy są krótkoterminowe. Miesiąc, dwa, kwartał i sruuu z chemią po aptekach. Nie stwierdzono efektów ubocznych prócz widocznego gołym okiem przedwczesnego starzenia. Dzisiaj sporo kobiet mając 35 wygląda na 45.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Z trądzikiem prawie co druga młoda osoba ma problemy i jakoś jak do tej pory nie wynaleziono żadnego specyfiku. Młodzi chwytają się różnych sposobów,czasami i drastycznych,co efektu raczej nie przynosi żadnego,innym natomiast wystarcza zwykły spirytus salicylowy,odpowiednie mydło,toniki,czy nawet zmiana wody. Znam dziewczęta,które stosowały różne płyny,maści i nic nie przyniosło porządanego skutku.Niektórzy lekarze twierdzą, że to z czasem samo przejdzie i coś w tym jest .......wnuczka mojej siostry miała całą twarz obsypaną,nic nie pomagało, w tej chwili ma 25 lat i gładką twarz. :)
 

Gula

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork
Samo może młodzieńczy przejść, ale już pospolityy czyli jak jesteś dorosły to kiepsko jednak..
Przyczyny mogą przecież być różne....
Najlepiej najpierw do derma się przejsć
Zamówiłam sobie to sevolium, może jednak da radę ;)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Dla dorosłego proponowałabym ( prócz wizyty u specjalisty) Mydło Biały Jeleń naturalnie.... otręby pszenne. Do kupienia w sklepach np. Rossmann jest to mydło naturalne z otrębami przeznaczone do mycia i pielęgnacji skóry wrażliwej,skłonnej do podrażnień,a zawarte w mydle otręby pszenne oraz ekstrakt z owsa doskonale oczyszczają, wygładzają i odżywiają skórę. Mydło posiada badania dermatologiczne. Warto spróbować, wielu osobom to mydło pomogło mającymi trądzikowe problemy.
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
U mnie fajnie sprawdziło się serum z wit.C . A jeśli chodzi o poprawę skóry to zdecydowanie najlepszym pomysłem był podkład rozświetlający z eshopannabelle. Jest lekki i nie zapycha skóry. Twarz wygląda dużo zdrowiej i co najważniejsze młodziej
 

Akiko

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2018
Posty
31
Punkty reakcji
0
Humalaya ma świetne kosmetyki! Sama korzystam z zadowoleniem. Poza tym polecam odgrzybić i odkwasić organizm oraz używać odpowiednich, w pełni naturalnych podkładów. Najlepszy podkład mineralny moim zdaniem ma polska firma Annabelle Minerals.
 
Do góry