Skuteczny Sposób Na Pozbycie Się Trądziku/Blizn/Przebarw.

S

szyszana

Guest
Na pewno aplikator na wypryski HB - świetna sprawa, przede wszystkim kosmetyk, który daje zadowalające efekty, mnie to pomogło. Co istotne - u mnie jak dotąd trądzik nigdy nie powrócił, cera wygląda ładnie, zdrowo, estetycznie, a z czymś takim nie miałam do czynienia od bardzo dawna.
 
K

Kamil Brz

Guest
Trądzik jest bardzo często problemem z hormonami i tak naprawdę w wielu przypadkach nie mozńa go wyleczyć zwykłymi kosmetykami. Trzeba włączyć leki, które wyregulują gospodarkę hormoalną naszego organizmu. Leki te są na receptę ale jest możliwość dostania ich również przez internet.
 

melissaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
49
Punkty reakcji
0
Gorzej jak już po ptakach jak to się mówi - w okresie dojrzewania nie zadziałało sie odpowiednio i miałam okropne blizny na buzi po trądziku, teraz to jedynie chyba medycyna estetyczna zostaje. Miałam robiony zabieg scarlet rf - robiłam go na rozstępy po ciąży, ale lekarz wspominał, że na pewno sprawdziłby eis też na blizny potrądzikowe. Kusi mnie, bo chciałabym moc pokazac się bez tony tapety...
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
A próbowałaś silikonowego żelu na blizny Sutricon? Ja smarowałam nim ślady po ospie jak dzieci miały i muszę powiedzieć, że niewiele po nich zostało. Spokojnie można stosować na twarzy, bo jest matowy po nałożeniu. Ja smarowałam dwa razy dziennie przez 2-3 minuty.
 
D

Dorka123

Guest
I jak długo trzeba go stosować? Kiedy jest widoczna poprawa? Na takie blizny pourazowe też się nadaje?
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
I co niby ten żel jest skuteczny??? - to brzmi ciekawie - poopowiadajcie coś jeszcze bo szczerze może być to wyjście z mojej sytuacji
 
D

Dorka123

Guest
Dobra, poczytałam, jest żel i plastry. Nadają się na blizny po operacjach, urazach, cc, po trądziku.
Na próbę kupiłam, bo mam bliznę o wypadku na rowerze, na przedramieniu i łokciu, zobaczę jak da sobie radę :) Długo to muszę stosować fiska?
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Systematycznie używasz aplikatora na wypryski HB i problem znika. Nie uzyska się takiego efektu od razu, dopiero po pewnym czasie, ale docelowo zmiana powinna być spora. U mnie również zanim zaczerwienienia zniknęły trochę czasu minęło. Najważniejsze, że teraz wygląda to naprawdę w porządku. Trądzik nie powrócił.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Dorka123 napisał:
I jak długo trzeba go stosować? Kiedy jest widoczna poprawa? Na takie blizny pourazowe też się nadaje?
Trochę stosować trzeba. A konkretne efekty było widać ok 10 tygodni od rozpoczęcia smarowania. Uważam jednak, że warto, bo w przypadku moich dzieci ślady były również na twarzy. Zresztą kilka zostało na innych częściach ciała tam gdzie nie smarowaliśmy
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
ja też kupiłam na próbę i smaruję tą moją bliznę na czole po bliskim spotkaniu ze szklanym koszem lampki - zaczynam widzieć różnicę no no jestem pod wrażeniem
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
W przypadku blizn to sprawa indywidualna i wszystko zależy od tego jak stara jest blizna. Moja koleżanka przyznała się niedawno, że stosowała plastry Sutricon na bliznę po cesarce zaraz po jej zagojeniu i efekty było widać bardzo szybko.
 
G

gwiazdka611

Guest
Mi pomogło usuwanie blizn laserem. Naprawdę. Bolało jak choroba jasna chociaz mialo nie boleć : P Jestem jednak zadowolona bo blizn jest zdecydowanie mniej i są mniej widoczne. Tak wiec koniec końców była to dobra decyzja.....

Co do kosmetyków to rowniez smaruję sie serum Sevolium . Rzuciłam dla niego retinole. Dzialanie praktycznie takie same jak retinole z tym,ze serum nie powoduje łuszczenia na twarzy, nie odpada mi po tym skóra płatami jak przy atredermie. No i bardzo łagodzi zmiany. Czasami pojawia sie pryszcz ale nie są to już takie czeste zlewające się w siebie diody .
 

zysysamek

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
32
również stosuje sevolium - po tygodniu bylo widac efekty, wczesniej stosowalam wszelakie masci, ale dopiero ten dermokosmetyk sprawil ze nie mam tylu pryszczy.
 

Klusek23

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Częstochowa
Ja ngdy nie miałem problemów z cerą, ale mój młodszy brat (18 lat) ma. Ciągle musi używać szarego mydła, nie je ostrych rzeczy itd. Ale najbardziej to pomaga mu serum sevolium, bardzo sobie chwali. Widać różnicę, odkąd zaczął stosować to serum. nie świeci mu się twarz no i skóra wygląda dużo lepiej. Z tego co wiem, to już chyba ze 3 albo 4 miesiące tego używa ;)
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
A nie lepiej szlifierka oscylacyjna + P40 za złotówkę??
 

Sarrka023

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Moim ulubionym kosmetykiem też jest Sevolium, bo przestały mi wyskakiwać syfy, które wcześniej wyskakiwały co chwilę. Skóra jest bardziej miękka i nie muszę w zasadzie stosować żadnych dodatkowych kremów. Ciekawe info dla dziewczyn: idealnie nadaje się pod makijaż, bo odrazu się wchłania i nie trzeba czekać :D
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
A potem wychodzą z tej chemii takie paszczury jak w programie "Umów się ze mną"??
 

Myszka1982

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim, zbieram opinie czy warto inwestować w ten krem "Sevolium"? Żadna dotychczasowa kuracja nie przynosiła efektów w moim przypadku i może ktoś też był w podobnej sytuacji? Zależy mi też na naturalnym składzie, bo zdaje się że od chemii i wypełniaczy wyskoczyło mi jeszcze więcej pryszczy..
 

Wixa1990

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moja mama zapłaciła 180 zł na Allegro i bardzo chwali ten krem :p codziennie słyszę jak rozmawia przez telefon z koleżankami i mówi o tym kremie :) a mama jest uczulona na chemię, więc w ciemno mówię że krem jest naturalny. Jeśli chcesz to mogę ją podpytać jeśli masz jeszcze jakieś pytania :) prv
 

Marty00

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
No ja właśnie szukam jakiegoś dobrego kremu na moją trądzikową cerę. Kilka osób pisało na tym forum o Sevolium - co to za krem??? Pierwszy raz o nim słyszę. Po składzie mogę sądzić, że to jakiś naturalny produkt. Po jakim czasie zauważyliście działanie tego kremu?
 
Do góry