Skuteczny sposób na cellulit

grizi

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zastanawiasz się jak pozbyć się cellulitu? chcesz pięknie wyglądać o każdej porze roku i bez oporów zakładać sukienki, spódniczki, krótkie szorty czy stroje kąpielowe? Bez zastanawiania się jak w tych ubraniach prezentuje się twój cellulit?
Jest na to sposób - prostszy niż myślisz. Zastosuj body wrapping - czyli owijanie ciała. Od lat skuteczna metoda zwalczająca cellulit stosowana w SPA i salonach urody A co ważniejsze - efekty zauważalne są od razu - po godzinie :) Zarówno Ty jak i Twoja skóra poczujecie różnicę.
Zastanawiasz się ile to może kosztować?? Pewnie mnie na to nie stać...
Otóż nie. kosztuje mniej niż myślisz - bo body wrapping z profesjonalnymi kosmetykami na cellulit możesz wykonać sama w domu. Wystarczy mieć odpowiedni kosmetyk - który naprawdę dużo nie kosztuje (od 30 zł) jak na rezultaty które daje.
 

mniszka11

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
grizi napisał:
Zastanawiasz się jak pozbyć się cellulitu? chcesz pięknie wyglądać o każdej porze roku i bez oporów zakładać sukienki, spódniczki, krótkie szorty czy stroje kąpielowe? Bez zastanawiania się jak w tych ubraniach prezentuje się twój cellulit?
Jest na to sposób - prostszy niż myślisz. Zastosuj body wrapping - czyli owijanie ciała. Od lat skuteczna metoda zwalczająca cellulit stosowana w SPA i salonach urody A co ważniejsze - efekty zauważalne są od razu - po godzinie :) Zarówno Ty jak i Twoja skóra poczujecie różnicę.
Zastanawiasz się ile to może kosztować?? Pewnie mnie na to nie stać...
Otóż nie. kosztuje mniej niż myślisz - bo body wrapping z profesjonalnymi kosmetykami na cellulit możesz wykonać sama w domu. Wystarczy mieć odpowiedni kosmetyk - który naprawdę dużo nie kosztuje (od 30 zł) jak na rezultaty które daje.

jeśli chodzi o mnie to polecam mieszankę wybuchową :p tj. trochę ruchu + odpowiednia dieta + zabiegi.
W moim przypadku najlepiej się sprawdza VelaShape/VelaSmooth, który robię we wrocławskim Dermamedzie, natomiast sama metoda jest obecnie bardzo popularna i uznawana za jedną z najlepszych w walce z cellulitem. No i faktycznie coś w tym jest, ponieważ juz po pierwszych zabiegach skóra jest naprężona i gładsza :) do tego dorzucam jeszcze dłuższe spacery - wysiadam z autobusu 2 przystanki od domu i marsz :) polecam!
 

Rita_

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A wiecie dlaczego faceci nie mają celulitu?

- bo to brzydko wygląda :D
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Nie ma co ukrywać, że same kremy na pewno nie pomogą w walce ze skórką pomarańczową. Dobrze jest również korzystać z różnego rodzaju zabiegów. Jednym z ciekawszych jest na przykład Slim Cell. Wiem, że można go zrobić w Primavera SPA w Jastrzębiej Górze. Zabieg odbywa się w specjalnej kapsule SPA i działa na każdy stopień cellultu. Raz na jakiś czas na pewno warto z niego skorzystać.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
no tak kremy na pewno nie zaszodzą, ale długo trzeba czekać na eefkty lepiej myślę udać się na serię zabiegów do good time day spa. Gdzie tej paskudnej pomarańczowej skórki pozbędziemy się bardzo szybko.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Skutecznym sposobem na cellulit jest zdrowa dieta i dużo ćwiczeń. Więcej sposobów po prostu nie działa.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja swojego mam dość i mam zamiar ostro zabrać się za siebie. Myślę aby biegać, zmienić sposób jedzenia i dodatkowo w jakiś sposób zadziałać od środka. OCzywiście stosuję wszelkiego rodzaju mazidła ale wydaje mi się że to za mało. Myślę o jakimś dobrym suplemencie diety który będzie zwalczał mój celulit wodny. Wydaje mi się że ja właśnie taki mam... z powodu wciąż odkładającej się wody. Szczeólnie uda, brzuch i pośladki :(
 

tasso

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
masaże np. bańkami chińskimi albo dość ostrymi gąbkami pod prysznicem
 

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
W Good Time Day Spa można usunąć nie tylko cellulit, ale zabieg może nas wyszczuplić. Np. fale dźwiękowe Liposhock wyszczuplają i redukują cellulit. Oczywiście jest więcej zabiegów, więc sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
 
D

Dorka123

Guest
Peeling kawowy, bańki chińskie, smarowidła wszelakie, ograniczyć picie kawy, zamiast tego zielona herbata, więcej owoców i warzyw, ćwiczenia owszem, basen, zumba, steper, jeśli chodzi o suplementy, to ja biorę detocel slim efekt, bo przy okazji chciałabym zrzucić co nieco. Daję sobie czas do końca czerwca, efekty już widać, a to motywuje jak nic innego :)
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Peeling kawowy? Ja żadnych suplementów nie biorę, od 7 tyg. ale ćwiczę 3 x w tyg. po 2 h i od jakiegoś czasu jem więcej owoców i warzyw + woda i zielona herbata z cytryną i cąłe ciało już wygląda inaczej, jestem zachwycona :) "Niestety" ćwiczenia i świadome jedzenie to najlepsze recepty, samo nic nie przyjdzie!
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ja znam skuteczny sposób na cellulit. Po pierwsze body wraping, tak jak było napisane w poście powyżej. Ja mam kosmetyk z firmy Bingo Spa. Po drugie, odpowiednie buty. Obecnie chodzę w butach odchudzających Fit Walk. Pierwsze rezultaty widać już po miesiącu.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
na pewno dieta ćwiczenia, ale na to potrzeba czasu, a ja go nie mam. Poza tym brakuje mnie konsekwencji w tym działaniu no i troszkę jestem leniwa. Dlatego dla mnie najlepszym sposobem na walkę z cellulitem jest wizyta u pani Irminy w Good time day spa.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Kupiłam Detocell Slim Efect. Biorę około miesiąca. jestem bardzo mile zaskoczona, faktycznie skóra jest bardziej elastyczna, naprężona. To daje nadzieję i wizję tego że po 3 miesiącach systematycznego stosowania efekt pozbycia się cellulitu zapewne będzie widoczny gołym okiem.
Dodatkowo wiadomo dieta i odpowiednie ćwiczenia, nie zaszkodzą a wręcz przyśpieszą pozbycie się skórki.
 
I

impresja_switu

Guest
kosmetyki, ruch, woda i inne rzeczy jakoś na mnie nie specjalnie działały, najbardziej skuteczne okazały się zabiegi w dobrym gabinecie. Pani Irmina z Good Time jest rewelacyjna, poszczypie, dotknie i powie, jaki zabieg będzie najlepszy, żeby się pozbyć tego draństwa.
 

maggiex

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
teraz to chyba każda kobieta ma cellulit nic więc dziwnego, że szukamy ciągle sposobu na to, żeby się go pozbyć, ja przetestowałam juz wszystko, no może poza wizytami w dobrym gabinecie, a ten artykuł http://kobietamag.pl/lato-bez-cellulitu/ przekonuje mnie o tym, żeby już nie zwlekać tylko się umawiać na wizytę.
 
L

libelule

Guest
maggiex napisał:
teraz to chyba każda kobieta ma cellulit nic więc dziwnego, że szukamy ciągle sposobu na to, żeby się go pozbyć, ja przetestowałam juz wszystko, no może poza wizytami w dobrym gabinecie, a ten artykuł http://kobietamag.pl/lato-bez-cellulitu/ przekonuje mnie o tym, żeby już nie zwlekać tylko się umawiać na wizytę.
Każda może nie, ale 80% już zdecydowanie ;) u mnie się sprawdził Detocell Slim, ale zastosowałam też zdrową dietę i trochę ćwiczeń (w miarę możliwości).
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Kobity mają przerąbane krótko mówiąc. U mnie cellulit zaatakował po ciążach. Strasznie dużo przybrałam bo po pierwszej 22 a po drugiej 27 kg więc miał pole do popisu. Wszyscy teraz chwalą detocell, więc i ja postanowiłam spróbować. Wszystko zrobię dla zgrabnej pupci :p Zostało mi jeszcze 7 kg do wagi z przed ciąży :120:
 
Do góry