Skóra.

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Witam Panie i Pany. :]
Mam pewien problem ze skórą twarzy, ponieważ zaczyna zmieniać barwę w niektórym momentach i miejscach. Pod wpływem dużego wysiłku fizycznego staje się czerwona u nasady nosa, bądź na całej twarzy tworzą się wypieki. Nie jest to wynik złego krążenia - uprzedzając odpowiedzi.
Nota bene stosując niektóre preparaty skóra staje się jakby chropowata. Dam ostatecznie foto jak by ktoś miał problemy ze zrozumieniem tekstu. :]
Owszem! byłem u dermatologa, ale g**no mi pomógł prawdę mówiąc.
Wiem, że zdarzają się kobiety dbające o cerę i znajdę również taką tutaj, która mi poradzi. :]

PS: Wszelkie ckliwe komentarze apropo mojej przeciętnej aparycji są zbędne. :] to sprawa technicznej wagi. :p
ssaaa.JPG
ssa.JPG
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
A czy nie jest sprawą normalną, że twarz pod wpływem wysiłku staje się bardziej czerwona?

Co do chropowatości, co teraz stosujesz?
Pewnie niektóre osoby poleciłyby Ci oczyszczanie twarzy u kosmetyczki, ja nie lubię, polecam tonik z kwasami PHA (nie wymagają stosowania filtrów), nie powodują łuszczenia, do tego lekki krem nawilżający.
Tonik można kupić w sklepie Biochemia Urody.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Tak to już jest. Jeden się czerwieni bardziej drugi mniej.Podczas wysiłku fizycznego chyba każdy dostaje wypieków, ja również. I zapewniam Cię że nie odbiega to w żaden sposób od normy, jest to normalne.Pozostaje Ci zaakceptować to na co de facto nie masz żadnego wpływu.Taka Twoja uroda Ot. :)
Co do chropowatej skóry- może warto byłoby się zainteresować dermokosmetykami?* Nie uczulają, są bezzapachowe, i nawet najbardziej wrażliwa skóra bardzo dobrze je toleruje.

*Dermokosmetyki, czyli kosmetyki dermatologiczne, są przeznaczone zarówno do pielęgnacji skóry zdrowej, jak również jako leczenie wspomagające różnych chorób skóry.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
spokojnie wyglądasz ok. faktycznie jedni czerwienią się bardziej drudzy mniej, raczej nie jest to związane z żadnymi zmianami dermatologicznymi. Możesz spać spokojnie. Moja koleżanka np. w jednej chwili potrafiła się zmienić w totalnie czerwonego buraka. A mojemu koledze zawsze jak zmyślał albo jak się denerwował to czerwieniły się uszy.
 
Do góry